Neler Yeni

Hawk Dan V4 alınır mı

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Bütçe
3600
Fazla araştırmadım ama hawk ve xdrive ı tek duydum kaliteli olarak. Sizce bu koltuk alınır mı ? Varsa başka önerileriniz bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
Hocam ben şu an bu modeli kullanıyorum piyasaya pek hakim değilim fiyatı ile ilgili bir şey söyleywmem ama hiç bir şikayetim yok çok memlunum koltuktan çok rahat bqzen uyuyakaldığım bile oluyor başında

VeloceRR

80+ Bronze
En büyük dezevantajı bel yastıgı sürekli koltugun oturdugumuz kısmıyla sırtımızı yasladıgımız kısımın arasındaki boşluga giriyor ve oraya sıkışıyor, işlevini yerine getiremiyor. Buna bi revizyon yapmaları lazım. Haricinde memnunum, servisi ilgili.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Ertuğrul
Brn bu koltuğu kullanıyorum fena değil bel kisminda kronik boşluk var yastik firlayip duruyo ordan gerisi iş görür

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
1 aydır kullanıyorum bel yastığı arkadaşın dedigi gibi sabit bir yere sabitlenmedigi icin anca yaslanırken yukarı kaldırıp yaslanıp sırtınızla ayarlamanız gerekiyor onun dısında kolçakları her an kırılacak gibi bir hissiyat var bende diğer markaların nasıldır bilemem kumaş yapı terletmez yapıda genel olarak 10 üzerinden 7.5 veririm bu fiyat bandında normaldir memnunum

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Hocam birde kafa yastığı rahat değil be bel yastığı kadar onu hatırladım simdi cok rahatsız geldi bana cok sert zamanla yumusar dedim ama olmadı öyle de gidip bi milyoncudan 50tlye yumusak boyun yastığı almayı planlıyorum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Hocam birde kafa yastığı rahat değil be bel yastığı kadar onu hatırladım simdi cok rahatsız geldi bana cok sert zamanla yumusar dedim ama olmadı öyle de gidip bi milyoncudan 50tlye yumusak boyun yastığı almayı planlıyorum
O yaştığı boynumun arkasına alıyorum ben çok rahat oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,070
Üyeler
153,492
Son üye
Nomorepain
Top Bottom