Neler Yeni

Hawk Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu Aldım Ve Kargoya Verilmedi?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
Merhaba Hawk koltuk aldım ama 6 gündür beklememe rağmen kargoya bile verilmedi ne zaman verilir deneyimleri olan var mı? ( kargoya 4-10 iş günü içerisinde verilir yazıyor site de ama çok uzun bir süre değil mi bu? 6. gün yani neyi bekliyorlar anlamadım zaten ağır kargo diye elime yavaş ulaşıcak ayrıca internette bazı insanlar 12. günde kargoya verildi 17 gün de elime ulaştı vb. şeyler yazmışlar. )

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Hangi site üzerinden aldıgını yazarmısın ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
ben amazondan aldım 42 saatte teslim ettiler. hawkın kendi sitesinden aldıysan arayıp sorabilirsin.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kampanya içerisinde aldıysan 4-10 gün içerisinde teslim ediyorlar ben de 2 hafta önce satın aldım 10 gün sonra teslim ettiler
kampanya ile 4500 civarı bi fiyata aldım ama uzun bi süreymiş be neyse sağolasın

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hawkın kendi sitesinden almıştım bende 2 sene önce biraz geç geldi ama merak etme müşteri hizmetleri falan çok ilgili geç olsun pişman olmazsın

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh
Merhaba Hawk koltuk aldım ama 6 gündür beklememe rağmen kargoya bile verilmedi ne zaman verilir deneyimleri olan var mı? ( kargoya 4-10 iş günü içerisinde verilir yazıyor site de ama çok uzun bir süre değil mi bu? 6. gün yani neyi bekliyorlar anlamadım zaten ağır kargo diye elime yavaş ulaşıcak ayrıca internette bazı insanlar 12. günde kargoya verildi 17 gün de elime ulaştı vb. şeyler yazmışlar. )
Hawk'ın fabrikasından almıştım ben de, bu aralar çok yoğunlar sanırım ve üretim hızları biraz yavaş kalıyor, çok büyük bir yer değil.

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
kampanya ile 4500 civarı bi fiyata aldım ama uzun bi süreymiş be neyse sağolasın
bende o kadar uzun bir süre beklemiyordum sipariş ettiğim zaman 4-10 gün yazıyordu bu zaman içerisinde kargoya verilir diye düşünüyordum 11 yada 12. gün kargoya verilmişti 13. günde teslim edilmişti müşteri hizmetlerinle iletişime geçmiştim ne zaman kargoya verilecek tarzında onlarda çok anlayışlı bir şekilde şuan kampanyadan dolayı çok fazla sipariş alıyoruz bu yüzden gecikmeler olabilir demişlerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,038
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom