Neler Yeni

Hawk Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu nasıl?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Merhaba Hawk Fab v4 Kumaş Siyah Oyuncu Koltuğu aldım biraz araştırdım ve uygun fiyatlı güzel bir koltuk olarak bunu buldum kullananlar varsa nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
Merhaba Hawk Fab v4 Kumaş Siyah Oyuncu Koltuğu aldım biraz araştırdım ve uygun fiyatlı güzel bir koltuk olarak bunu buldum kullananlar varsa nasıldır?
hawk güzel bir marka ama herkes bel yastığının hareket etmemesinden şikayetçi

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hawk güzel bir marka ama herkes bel yastığının hareket etmemesinden şikayetçi
benim için çok sorun olucağını sanmıyorum hem galiba dediğiniz sorun yukarı kaldırdığında geri düşmesi onu da koltuğu araştırırken buldum lastiklerini yan tarafını geçirince sıkılaştığı için duruyormuş galiba

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
var bende 1.5 yıldır kullanıyorum çok rahat terlemede yok tavsiye ederim bel yastığı problem yapmıyor dert etme onu

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yağmur yıldırım
benim için çok sorun olucağını sanmıyorum hem galiba dediğiniz sorun yukarı kaldırdığında geri düşmesi onu da koltuğu araştırırken buldum lastiklerini yan tarafını geçirince sıkılaştığı için duruyormuş galiba
evet onun dışında süper ben kumaş tavsiye ederim deri pişik yaoıyor ve soyuluyor gri pijama giyince porsutuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

var bende 1.5 yıldır kullanıyorum çok rahat terlemede yok tavsiye ederim bel yastığı problem yapmıyor dert etme onu
lastikleri yana geçirir

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Teknik servisi bayağı ilgili bir sıkıntı olursa ücretsiz değişim yapıyorlar.1,5 sene sonra oturak yerini değiştirdiler sağolsunlar canavar gibi hala

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet EFİL
V1 Modelini yaklaşık 4 aydır kullanıyorum son 1 aydır sallanma sorunu yapmaya başladı ufak ufak sallanıyor sağa sola. Bir de bilmiyorum benimle mi alakalı ama 4-5 saat oturduktan sonra sol ayağımda ağrı yapıyor. Onun dışında güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,377
Üyeler
156,025
Son üye
hsynkdgn
Top Bottom