Neler Yeni

Hawk Fab v5 mi Zio Fabric mi?

Sh1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ersin A
Aslında istediğim bel destekli ergonomik çok ayarlı bir ofis koltuğuydu. Fiyatları çok anormal derecede yüksek geldi uygun bir şey göremedim. En son bu ikisi arasında kaldım bu modelleri kullananlar var mı? Hawk için bel yastığı sürekli kayıyor rahatsız edici diyen var Zio için birisi oturma kısmı uzun ve yastığı sert gibi bir şey söylemiş karar veremedim ikisi arasında gidip geliyorum kararsızım. 2000-3000 fiyat bandında ki koltuk önerilerinize de açığım.

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir

• Beğen
Reaksiyonlar: Sh1n

Sh1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ersin A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açtığım konudan sonra Zio fabric deep black almıştım şuan kullanmaktayım gayet memnunum incelemene baktım aynı şeyleri düşünüyorum bel desteği hafiften gidici gibi hatta aşağı doğru hafiften bir şekil bozukluğu olmaya başladı onun dışında dediğin gibi kolçaklar hiç güven vermiyor bende bağdaş kurar gibi oturacağım zaman kolçaklara yüklenirim alışkanlık olmuş onu yaparken gidecek gibi duruyor :D bunlar dışında çok memnunum birde şey soracağım gıcırdamaya başladı mı koltuğun?

• Muhteşem
Reaksiyonlar: L3ON

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Açtığım konudan sonra Zio fabric deep black almıştım şuan kullanmaktayım gayet memnunum incelemene baktım aynı şeyleri düşünüyorum bel desteği hafiften gidici gibi hatta aşağı doğru hafiften bir şekil bozukluğu olmaya başladı onun dışında dediğin gibi kolçaklar hiç güven vermiyor bende bağdaş kurar gibi oturacağım zaman kolçaklara yüklenirim alışkanlık olmuş onu yaparken gidecek gibi duruyor :D bunlar dışında çok memnunum birde şey soracağım gıcırdamaya başladı mı koltuğun?
Hayır gıcırdamıyor bendeki ancak sizde öyle bir problem varsa alt mekanizmaya biraz WD40 sıkın geçer.

• Beğen
Reaksiyonlar: Sh1n

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Hayır gıcırdamıyor bendeki ancak sizde öyle bir problem varsa alt mekanizmaya biraz WD40 sıkın geçer.
Hocam eğer hala kullanıyorsanız memnun musunuz ? Kullanıyorsanız bir de oturum kısmında ekte işaretlediğim siyah kısmın karaladığım yerler hariç ölçüsünü bir fotoğrafla yollama şansınız var mı gerçekten çok yardımcı olur.

Ekler

• Hawk.png
    Hawk.png
    52.1 KB · Hit: 113

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Hocam eğer hala kullanıyorsanız memnun musunuz ? Kullanıyorsanız bir de oturum kısmında ekte işaretlediğim siyah kısmın karaladığım yerler hariç ölçüsünü bir fotoğrafla yollama şansınız var mı gerçekten çok yardımcı olur.
Evet kullanıyorum ve memnunum. Eve geçince göndereyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,843
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom