Neler Yeni

Hayatınızdaki En Mutlu ve Mutsuz Olduğunuz Anı Hatırlıyo musunuz?

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
İnsanlar yaşadıkları kötü şeyleri hemen hatırlar ama mutlu olduğu anı için düşünür peki siz en mutlu ve mutsuz olduğunuz anı hatırlıyo musunuz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,931
İsim
uwu
En mutlu olduğum an ilk PC min alinmasiydi daha önce vardı ama bana ait değildi en çaresiz olduğum kimi için normal gelebilir ama ben kriz. @Kara*
Ben normalde çok dikkat eden bir kişiyim artık ergenliğin verdiği dönemi denir niğde de oteldeyiz baya güzel su fln çıkıyor orda asansöre binmistim bornozluyum içerde sadece bir kız vardı yaşıtım yani belli oluyor oda bornozlu benim çavuş şaha kalktı belli olmasin diye biraz uzak durmaya çalışıyorum kızda unutmam süt beyazı kahve rengi gözlü omuz hizamda boyu vardı yani ört 160

Kara*

80+ Silver
Ben normalde çok dikkat eden bir kişiyim artık ergenliğin verdiği dönemi denir niğde de oteldeyiz baya güzel su fln çıkıyor orda asansöre binmistim bornozluyum içerde sadece bir kız vardı yaşıtım yani belli oluyor oda bornozlu benim çavuş şaha kalktı belli olmasin diye biraz uzak durmaya çalışıyorum kızda unutmam süt beyazı kahve rengi gözlü omuz hizamda boyu vardı yani ört 160

[/SPOILER]

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fransa'ya gideceğim gün, bu zamana kadar ki en mutlu olacağım an olacak muhtemelen. Şimdilik bu gün en mutlu günüm, yeni PC aldım çünkü :D En mutsuz günüm, 1 senelik mükemmel giden ilişkimin, kızın benden baya uzağa taşınması sebebiyle bittiği için olabilir. Kim ne derse desin uzaktan hiç bir ilişki yürümüyor abi, şimdi bilen bilir zaten 10 sayfa oldu benim konu, yeni biriyle tanıştım bakalım.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İnsanlar yaşadıkları kötü şeyleri hemen hatırlar ama mutlu olduğu anı için düşünür peki siz en mutlu ve mutsuz olduğunuz anı hatırlıyo musunuz
en mutlu diyemem ama ilk ve yakın arkadaşlarımla geçirdiğim son yıllar derim.
En mutsuz anım ise sevdiğim insanların ölümüydü.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Anıl Aykın
Küçükken bazı şeylerden dolayı mutluluğu tattığımı düşünmüyorum. Saçma gelir belki ama 1-2 sene önce bitirdiğim 9 sezonluk dizinin sonuna geldiğimde hayatta hiç böyle iyi hissetmemiştim belki de mutluluğu 1 kere bu anda tatmış olabilirim. En mutsuz olduğum anımda eski (5 yıl beraber olduğum) bir dostumun zamanında sevdiğim kişiyle beraber bana attıkları kazık diyebilirim.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fransa'ya gideceğim gün, bu zamana kadar ki en mutlu olacağım an olacak muhtemelen. Şimdilik bu gün en mutlu günüm, yeni PC aldım çünkü :D En mutsuz günüm, 1 senelik mükemmel giden ilişkimin, kızın benden baya uzağa taşınması sebebiyle bittiği için olabilir. Kim ne derse desin uzaktan hiç bir ilişki yürümüyor abi, şimdi bilen bilir zaten 10 sayfa oldu benim konu, yeni biriyle tanıştım bakalım.
Hayırlısı olsun

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

-nisay

80+ Bronze
en mutlu olduğum anı bilmemde en mutsuz olduğum an 2 gün önce kaybettiğim aslan abimdir. mekanı cennet olsun inşallah.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Ortaokul 7-8 dönemi; hem okulda herkesin tanıdığı biriydim. Hem futbol takımında kaptandım. Hemde uzun bir ilişkim vardı. Derslerim de iyiydi.

Karantina döneminde ise aşırı yalnız kaldım. Kız arkadaşımdan da ayrılmıştım. O süper kişiden bi anda yalnız, evden çıkamayan birine dönmüştüm. Ve kendi kafamdaki düşünceler ile baş başa kaldım. O zamanlar gerçekten zordu.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
en mutlu olduğum anı bilmemde en mutsuz olduğum an 2 gün önce kaybettiğim aslan abimdir. mekanı cennet olsun inşallah.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun sana ve ailene sabır versin dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortaokul 7-8 dönemi; hem okulda herkesin tanıdığı biriydim. Hem futbol takımında kaptandım. Hemde uzun bir ilişkim vardı. Derslerim de iyiydi.

Karantina döneminde ise aşırı yalnız kaldım. Kız arkadaşımdan da ayrılmıştım. O süper kişiden bi anda yalnız, evden çıkamayan birine dönmüştüm. Ve kendi kafamdaki düşünceler ile baş başa kaldım. O zamanlar gerçekten zordu.
Bunun aynısını bende yaşadım mükemmel bi ortaokuldan sonra tam liseye geçerken gelen virüs çok şükür tüm hayallerimi ve planlarımı sevip attı

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
En mutsuz anım yks sonucumu gördüğüm gündü tyt de kafam başka mevzulardaydı hedef 5k idi sınavdan çıkınca en azından bi 20k gelir diyodum 72k yı görünce olduğum şoku ve herkesin üst üste aramasını asla unutmam. Okula gittiğimde diplomaya sen boşa mezuna kalırsın senden olmaz demelerini asla unutmam çok kırılmıştım ama bu sene temmuz ayında kimden bi cacık olmaz göstericem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,651
Üyeler
155,450
Son üye
mehmethakan1451
Top Bottom