Neler Yeni

Hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
Genel olarak film dizi izlemek için 2. monitör olarak sipariş verdim arada oynarsam hikayeli oyunlar oynarım fps oynamam 165 hz vg249q1a asus monitörüm var onda oynarım fpsleri zaten.

Arkada farm yaparken yanda film dizi izlemek için aldım sizce g.o mu h.o mu?

1707269606744.png

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Genel olarak film dizi izlemek için 2. monitör olarak sipariş verdim arada oynarsam hikayeli oyunlar oynarım fps oynamam 165 hz vg249q1a asus monitörüm var onda oynarım fpsleri zaten.

Arkada farm yaparken yanda film dizi izlemek için aldım sizce g.o mu h.o mu?

Alıntıyı görüntüle
İyi güzel de ekran ufak biraz. Yerinde olsam film izlemeye uygun daha büyük bir ekran tercih ederdim.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi güzel de ekran ufak biraz. Yerinde olsam film izlemeye uygun daha büyük bir ekran tercih ederdim.
hocam butce daha fazla asla cikamazdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten masamda küçük yer kalıyor ondan bunu tercih ettim iade etmeme gerek varmı çünkü bu bütçeye uygun bulamadım

Hocam zaten 1080p izliyorum videoları :D

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Semih Aydın
Bütçe zaten bu kadarsa HO.
Ama bana kalırsa G.O.
En azından bilinmeyen/kötü markaların yüksek hz oval vs modellerini alıp daha iyi keyif çıkartabilirdin ama sen memnunsan kime ne :D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam butce daha fazla asla cikamazdim

zaten masamda küçük yer kalıyor ondan bunu tercih ettim iade etmeme gerek varmı çünkü bu bütçeye uygun bulamadım

Hocam zaten 1080p izliyorum videoları :D
Maksat ikinci monitör olmasıysa iş görür. Ama ana monitörün dururken bununla film falan izlenmez veya oyun oynanmaz bence 😀

O fiyatlara samsungun monitörü de var aslında onu da alabilirdin ama arada bunu iade et diyebileceğim düzeyde bir fark yok.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
Maksat ikinci monitör olmasıysa iş görür. Ama ana monitörün dururken bununla film falan izlenmez veya oyun oynanmaz bence 😀

O fiyatlara samsungun monitörü de var aslında onu da alabilirdin ama arada bunu iade et diyebileceğim düzeyde bir fark yok.
film nasıl izlenmesin hocam ya

Bütçem çıkmıyordu arkadaşlar yani yapabileceğim bir şey yoktu gidip ikinci el 1500 liraya bilgisayarcıdan monitör alacağıma bunu aldım

Arkada oyunda farm yapacağım ana monitörüm de netflixten falan film dizi de mi izlenmez ben 500 liralık monitörlerle izliyodum :D

F/P diye yazdı bütçem bu kadardı gerçekten 100-200 lira bile çıkamazdım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
film nasıl izlenmesin hocam ya

Bütçem çıkmıyordu arkadaşlar yani yapabileceğim bir şey yoktu gidip ikinci el 1500 liraya bilgisayarcıdan monitör alacağıma bunu aldım
İzlenmez değil izlenir tabi, ama ana monitör varken gidip de bundan izlemezsin demek istiyorum.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
İzlenmez değil izlenir tabi, ama ana monitör varken gidip de bundan izlemezsin demek istiyorum.
hocam farm yaparken yeni aldığım monitörden izleyeceğim

11 saat oyunda farm yapıyorum ana monitörüum de oyun açık olacak sağ tarafta bundan dizi film izlleyeceğim o mantıkla aldım

anlamışsınızdır hocam umarım o niyetle aldım :D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

11 saat oyunda farm yapıyorum ana monitörüum de oyun açık olacak sağ tarafta bundan dizi film izlleyeceğim o mantıkla aldım
Farmı bu monitörle yap ana monitörü kullan farmı niye ana monitörle yapıyorsun ki 😀

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
Farmı bu monitörle yap ana monitörü kullan farmı niye ana monitörle yapıyorsun ki 😀
ana monitörle yapmak istiyorum ondan :D

ekran büyük benimkinin

hocam valla zamanında internecilerden dandik 500-400 liraya monitörle cs oynuyordum onlardan daha iyidri diye düşünüyorum memnun kalırım

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
Büyük g.o 6 ms ekranda herhalde mide bulantısından 2 haftaya iade edersiniz

Sweyetsn

80+ Bronze