Neler Yeni

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hayırlı uğurlu olsun. James Donkey önerenleri sevmiyorum. Tipini sevmiyorum. ''yanıyor'', ''yakıyor'' gibi üslup kullananları sevmiyorum. Kısacası bu forumu ve kurucusunu sevmiyorum. A4 kağıdıyla termal macun uygulayanları sevmiyorum. Adamın tipini, seyrek dişini sevmiyorum. Sevmek zorunda değilim. Üye olurum, olmam benim kararım. Hakaret yok, gerçek dışı itham yok. Kimseyi ilgilendirmez. @Nobleness IN Black gibi sokak lambası değilim. Konuşacaksan kendi adına konuş, senin bir topluluğu ya da şahsı yargılayacak, ''rezil insanlar'' olarak tanımlayabilecek bir yetkin yok Techopat'ta.
Herkes kullandığı ile ilgili yorum yaparsa iyi olur. 7.1 için çöp kulaklık lakin ses kalitesi gayet yeterli. JD için konuşuyorum. Onun dışında SSD ile şikayetler çok. Kulaklık dışında denemediğim için ve kötü yorumlar olduğu için 710 ve 712 hariç JD alınmasını önermiyorum.

MuratU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Murat Uğur
Sosyal'den hayırlı olsun demeye geldim. Umarım bu forum, her geçen gün kalitesini arttırarak yoluna devam eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
lara croft
Herkes kullandığı ile ilgili yorum yaparsa iyi olur. 7.1 için çöp kulaklık lakin ses kalitesi gayet yeterli. JD için konuşuyorum. Onun dışında SSD ile şikayetler çok. Kulaklık dışında denemediğim için ve kötü yorumlar olduğu için 710 ve 712 hariç JD alınmasını önermiyorum.

Klavyelerini de öneren çok. Birkaç kişiye aldırmıştım, memnunlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,680
Üyeler
153,597
Son üye
EryX
Top Bottom