Neler Yeni

Hazır sistem eksikleri ve değişiklikler.

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
Merhabalar geçenlerde VOK Birthday sistemini aldım sisteme ek olarak işlemciyi İ5-12400F yaptım. Parçalar şu şekilde.

https://www.itopya.com/gskill-8gb-ripjaws-v-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-single-kit-ram_u5661 x2

ek olarak eski sistemimde bulunan kasa ve güç kaynağım var.

Sizce sistemde sırayla yükseltmem gereken parçalar neler ? ve ayrıca eski sistemdeki kasa ve PSU daha kaliteli midir ? yeni sistemdekinden daha iyise kullanabilir miyim?

Hwok99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan YASAK
Merhabalar geçenlerde VOK Birthday sistemini aldım sisteme ek olarak işlemciyi İ5-12400F yaptım. Parçalar şu şekilde.

https://www.itopya.com/gskill-8gb-ripjaws-v-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-single-kit-ram_u5661 x2

ek olarak eski sistemimde bulunan kasa ve güç kaynağım var.

Sizce sistemde sırayla yükseltmem gereken parçalar neler ? ve ayrıca eski sistemdeki kasa ve PSU daha kaliteli midir ? yeni sistemdekinden daha iyise kullanabilir miyim?
3060 i 12gb alabilirsin butcen varsa

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
ileriye dönük bir sistem için ram anakart ve ssd yükseltmesi çok mantıklı şuan sisteminiz çok iyi kasa ve psu da güzel gibi hayırlı olsun

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ileriye dönük bir sistem için ram anakart ve ssd yükseltmesi çok mantıklı şuan sisteminiz çok iyi kasa ve psu da güzel gibi hayırlı olsun
Peki eski sistemdeki PSU daha kaliteli ve güçlüyse onu yeni kasaya takabilir miyim ? Bir çok yerde PSU nun kalitesiz olduğunu okudum açıkcası diğer parçalara zarar verir diye tereddütteyim.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Peki eski sistemdeki PSU daha kaliteli ve güçlüyse onu yeni kasaya takabilir miyim ? Bir çok yerde PSU nun kalitesiz olduğunu okudum açıkcası diğer parçalara zarar verir diye tereddütteyim.
psu kalitesiz olduğu doğrudur takarsınız hocam kolay işlem o

canyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mehmet Can Yüzbaşıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom