Neler Yeni

🔥Hediye Kulaklık Standı Veriyorum 🔥

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu Arada Yeni Hediye Ürünün De Gaming Maus Olacağını Söyleyeyim Zira Elimde Şuan O Boşta Var PC Satınca O Kaldı Ona Para Vererek Almıştım Media Markt dan Ve Hiç Kullanmadim Desem Yeridir Güzel bir şey Ama Artık Hayalimdeki PC Odasını Yapamayacağım İçin Pek De Bir Anlamı Kalmadı Sizi Sevdiğim İçin Size Vereceğim Garantisi Kutusu Faturası her şey Var "ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN"

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu Arada Yeni Hediye Ürünün De Gaming Maus Olacağını Söyleyeyim Zira Elimde Şuan O Boşta Var PC Satınca O Kaldı Ona Para Vererek Almıştım Media Markt dan Ve Hiç Kullanmadim Desem Yeridir Güzel bir şey Ama Artık Hayalimdeki PC Odasını Yapamayacağım İçin Pek De Bir Anlamı Kalmadı Sizi Sevdiğim İçin Size Vereceğim Garantisi Kutusu Faturası her şey Var "ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN"
Sağol dostum.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Kimsenin bir kulaklık standına ''aşırı'' ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Evde kendin bile yapabilirsin bi' kaç şeyi birleştirerek.
Zor bişi değil masa üstüne koyunca da sorun olmuyor.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım Donanım Arşivi Gruba Özel Sistem almıştım hatırlarsanız yanında kulaklık standı da verdi hediye bende sizlerden birine hediye etmek istiyorum yanlış anlaşılmak istemem amacım bu grubun her ferdinin mutlu olması şöyle yapacağım adil olması için bu gönderinin altına belli bir süre sonra tekrardan yazı yazacağım yazı da şöyle olacak " HEDİYE STANDI ALMAK İÇİN BU YORUMUNUN ALTINA İLK KİM YAZARSA ONA GÖNDERECEĞİM " bu şekilde ilk kim yazarsa ona vereceğim şimdiden hayırlı olsun Alıntıyı görüntüle
Tavsiyem çekişiş yapın.
En mantıklısı.
Çok yazarlar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Son düzenleme:
Top Bottom