Neler Yeni

Hepsiburada kullanılmış ürün rezaleti.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Merhaba hayırlı günler.
Hepsiburada üzerinden Asus ROG Strix Scope TKL klavyesini almıştım 2 hafta önce. Kullanılmış olduğu anladım ve iade ettim.

Hepsiburada iadeyi kapıdan aldığı için tekrar sipariş vermek istedim. Premium olduğum için günübirlik getirdiler. Tekrar açtım ki kutu kesilerek açılmış yani direkt kutu açıldı yani. Klavye koruma kumaşı klavyenin içine bile koyulma zahmetinde bulunulmamış. Kutuda 2 3 tane yırtık izi vs var. Tekrar iade başvurdum.

Kısaca değinmek istedim konuya. Bilginiz olsun hepsiburada ürün alırken özellikle satıcısı da Hepsiburada.

Bu konuyu açmamın sebebi sizde mağdur olmayın diye. Hepsiburada üzerinden ürün alırken kontrol edin.
Teşekkürler.

arturo

80+ Silver
Merhaba hayırlı günler.
Hepsiburada üzerinden Asus ROG Strix Scope TKL klavyesini almıştım 2 hafta önce. Kullanılmış olduğu anladım ve iade ettim.

Hepsiburada iadeyi kapıdan aldığı için tekrar sipariş vermek istedim. Premium olduğum için günübirlik getirdiler. Tekrar açtım ki kutu kesilerek açılmış yani direkt kutu açıldı yani. Klavye koruma kumaşı klavyenin içine bile koyulmaz zahmetinde bulunulmamış. Kutuda 2 3 tane yırtık izi vs var. Tekrar iade başvurdum.

Kısaca değinmek istedim konuya. Bilginiz olsun hepsiburada ürün alırken özellikle satıcısı da Hepsiburada.

Bu konuyu açmamın sebebi sizde mağdur olmayın diye. Hepsiburada üzerinden ürün alırken kontrol edin.
Teşekkürler.
hocam kullanılmış olduğunu nasıl anladınız? merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba hayırlı günler.

Hepsiburada iadeyi kapıdan aldığı için tekrar sipariş vermek istedim. Premium olduğum için günübirlik getirdiler. Tekrar açtım ki kutu kesilerek açılmış yani direkt kutu açıldı yani. Klavye koruma kumaşı klavyenin içine bile koyulma zahmetinde bulunulmamış. Kutuda 2 3 tane yırtık izi vs var. Tekrar iade başvurdum.

Teşekkürler.
geçmiş olsun

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kullanılmış olduğunu nasıl anladınız? merak ettim

geçmiş olsun
Teşekkür ederim. Zaten bu ürünün Asus özel poşeti ile geliyor koruma amaçlı kutuyu o yoktu. Kutuyu hepsiburada koruma kutusunun içinden bir çıkarttım ki Bir ağızı kutunun direkt açıldı. Çünkü birisi keserek açmış jelatini. Daha önceden aldığım için klavyeyi koruma kumaşı var klavyede açarken. Onuda klavyenin içine koymaya zahmet etmemişler direkt üstüne koymuşlar. Birde kutuda 2 3 tane yırtık izi vardı yani zorlanmış.

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
Teşekkür ederim. Zaten bu ürünün Asus özel poşeti ile geliyor koruma amaçlı kutuyu o yoktu. Kutuyu hepsiburada koruma kutusunun içinden bir çıkarttım ki Bir ağızı kutunun direkt açıldı. Çünkü birisi keserek açmış jelatini. Daha önceden aldığım için klavyeyi koruma kumaşı var klavyede açarken. Onuda klavyenin içine koymaya zahmet etmemişler direkt üstüne koymuşlar. Birde kutuda 2 3 tane yırtık izi vardı yani zorlanmış.
gaminggen den alın 1400tlye geliyor yine, pek fark yok

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade olunca öyle yapıcam hocam zaten. Hepsiburada 100tl daha ucuza denk düşüyordu. Lakin 500 TL daha ucuz olsada hepsiburada dan almam. Konuyu açmamda ki amaçta sizinde aynı mağduriyeti yaşamamanız.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
geçmiş olsun. ben de hb den almıştım ama neyse ki sorun olmadı

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba hayırlı günler.

Teşekkürler.
Bi ara benimde başıma gelmişti konusu da bu https://forum.donanimarsivi.com/konu/hepsiburada-saticisi-kullanilmis-ueruen-goenderdi.649880/

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
Bende monitörde aynı durumu yaşamıştım

Peak2Core

80+
hocam ben de almayı düşünüyorum fakat klavyeler cashback kampanyasına dahil değil diye biliyorum. sitesinde de göremedim. bilginizi rica ederim.

1682345670314.png

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
hocam ben de almayı düşünüyorum fakat klavyeler cashback kampanyasına dahil değil diye biliyorum. sitesinde de göremedim. bilginizi rica ederim.

Alıntıyı görüntüle

14 mayısa kadar başvurursan ödeme yaparlar hocam.

Alıntıyı görüntüle
O attığınız farklı bir kampanyası asusun

Peak2Core

80+

14 mayısa kadar başvurursan ödeme yaparlar hocam.

O attığınız farklı bir kampanyası asusun
yeni aldığım 3060ti ve b550m-e wifi için bu site üzerinden başvuru yapmıştım hocam. şuan approved yazmakta. onay aldığına göre ödeme de yapılır diye düşünüyorum. klavye için nereden başvuracağız acaba?

Top Bottom