Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 HepsiBurada Premium | 4 Ay Bizden Kampanyası 🔥

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,149
İsim
Batuhan
1721986378176.png

4 ay bizden kampanyası 3-31 Temmuz arasında Premiumlu olmuş kullanıcılar için geçerlidir ve faydalanmak için sipariş oluşturma şartı bulunmaktadır. Premium üyelik ücreti Hepsipara olarak yatırılır. Her müşteri ayda 1, toplamda 4 kere faydalanabilir. Detaylar için tıklayın.

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cenk Yalçın
Zaten aylık 1 tl değil miydi

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Geçen premiumumu iptal etmek istedim ilk önce önümüzdeki ayın ücretini yatırmalısıniz dediler bende yatırmasam nolacak dedim iptal olacak dediler o zaman yatırmıyorum diyince iyi günler diyip kapattılar .
Lan zaten önümüzdeki ay kullanmamak için iptal etmek istiyorum neyse yatirmayinca iptal oldu

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

4 ay bizden kampanyası 3-31 Temmuz arasında Premiumlu olmuş kullanıcılar için geçerlidir ve faydalanmak için sipariş oluşturma şartı bulunmaktadır. Premium üyelik ücreti Hepsipara olarak yatırılır. Her müşteri ayda 1, toplamda 4 kere faydalanabilir. Detaylar için tıklayın.
kral benım uyelık bıtmıstı yenılesem oluyor mu bu

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hepsiburadayı kapattım ben. Çıktığından beri üyeyim. Nays hesabıma bağlı sürekli oradan otomatik çekiyordu parayı. Geçen bir şeyin bildirimi geldi girmişken bakayım dedim. Her ay 1 gün önce bazen 2 3 gün önce ödemeyi çekmişler. Yani ben 5 inde ödeme yapıyordum sabit olarak. İlk ay 5 inde sonraki ay 3ünde sonra ki ay 1 inde sonraki 30unda derken 1 ayda 2 kere çekmiş 3 4 kere. Bu bildiğin dolandırıcılık. 30 gün varsa her 30 ayda 30 kere değil 35 kere falan ödüyorsunuz bu şekilde gittiği için. Girip kontrol edin bu tür şeyleri. Bakmıyoruz diye kendilerini çakal sanıyorlar.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,149
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburadayı kapattım ben. Çıktığından beri üyeyim. Nays hesabıma bağlı sürekli oradan otomatik çekiyordu parayı. Geçen bir şeyin bildirimi geldi girmişken bakayım dedim. Her ay 1 gün önce bazen 2 3 gün önce ödemeyi çekmişler. Yani ben 5 inde ödeme yapıyordum sabit olarak. İlk ay 5 inde sonraki ay 3ünde sonra ki ay 1 inde sonraki 30unda derken 1 ayda 2 kere çekmiş 3 4 kere. Bu bildiğin dolandırıcılık. 30 gün varsa her 30 ayda 30 kere değil 35 kere falan ödüyorsunuz bu şekilde gittiği için. Girip kontrol edin bu tür şeyleri. Bakmıyoruz diye kendilerini çakal sanıyorlar.
Aynı Duruma Bizzat Tanık Oldum Hocam Otomatik Çekiyordu .

Bende Kapattım , Alıp Üyelik Tarihi Bitmeden İptal Ediyorum Şimdi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen premiumumu iptal etmek istedim ilk önce önümüzdeki ayın ücretini yatırmalısıniz dediler bende yatırmasam nolacak dedim iptal olacak dediler o zaman yatırmıyorum diyince iyi günler diyip kapattılar .
Lan zaten önümüzdeki ay kullanmamak için iptal etmek istiyorum neyse yatirmayinca iptal oldu
Ben İptal Ederken Hiç Böyle Bir Sorun Yaşamadım Yıllık Mı Almıştın ?

kral benım uyelık bıtmıstı yenılesem oluyor mu bu
Bende İptal Etmiştim Oldu Valla Deneyebilirsin Çok Büyük İhtimallen Olacaktır .

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Aynı Duruma Bizzat Tanık Oldum Hocam Otomatik Çekiyordu .

Bende Kapattım , Alıp Üyelik Tarihi Bitmeden İptal Ediyorum :)

Ben İptal Ederken Hiç Böyle Bir Sorun Yaşamadım Yıllık Mı Almıştın ?
Kapatmak için onu takip edemem maalesef o yüzden komple kapattım. Hiç gerek yok.

Bünyamina

80+ Gold
Yıllık yapsak böyle bir şey olmuyor. Zamanında 180TL di. Şu anda uygun bence.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,149
İsim
Batuhan
Kapatmak için onu takip edemem maalesef o yüzden komple kapattım. Hiç gerek yok.
Aynen Ayda Yılda Bir Alışveriş Yapıyoruz Zaten .

Birde Çoğu İndirimde İndirim Değilde Bindirim Yansıtıyorlar .

Yinede 25,90'a 4 Ayık lBluTV Güzel Bence 😅

4 Ay İçerisinde Güzel Ürünler Çatar Alırsın Kargoda Vermezsin Hem :shy:

Top Bottom