Neler Yeni

Hepsijet Kargom Hala Transfer Merkezinde

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Aga abdullah abi ne yapsın :D? çok saçma olmadımı?
Onlarda insan hepsijet çok hızlı bir kargo, bugüne kadar kargolarımı hep sağlam ve çok hızlı getirdiler sabret biraz aksaklık olabilir.

Saribo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sami Ayan
Tabi kardeşim gelmeyen kargon için hemen yardımcı olayım. Şöyle yapalım şimdi ben İstanbul Avrupa yakasındayım tam olarak kargo en son nerede görülmüş? bana bunları yazarsan sevinirim ama biraz acele lütfen taksi bekliyorum.
Abi kusura bakma ilk defa böyle bir şey yaşadığım için belki sen de hepsijet ile böyle bir şey yaşamışsındır diye düşünüp etiketledim

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Benim 1 kargom 8 günde geldi diğeri 10 günü geçti hala yolda :D

Ömer tuna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Tuna Öcal
Arkadaşlar merhaba ben 14 ağustosta Hepsiburada'dan klavye aldım ve bu klavye şuan stoklarda yok sonra siparişim aynı gün kargoya verildi kargo firması HepsiJet ve tahmini teslim tarihi 15 ağustis bugün gösteriyordu ama kargom hala Transfer merkezinde Kocaelide oturuyorum ve İstanbuldan buraya nasıl gelemiyor anlamıyorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum müşteri hizmetlerini aradım talep oluşturduk filan dediler böyle bir durum yaşayıp kargosu eline ulaşan var mı yoksa kargom gelmeyecek mi @AbdullahHacıgül abi sen de yardım edersen sevinirim
bırak bırak orada kalsın benim ki cumartesi gece 11 de geldi

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-