Neler Yeni

Heteroseksüellik nedir, ne değildir ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Merhaba 👋 Bu konuda "Heteroseksüellik nedir, ne değildir?" başlığıyla ilgili kendi bakış açımdan bir şeyler söyleyeceğim.
insanların çok boş vakti olunca canlarının sıkıldığını fark edip açma gereği duydum. Özellikle "No3" :D

Heteroseksüellik nedir?
Heteroseksüellik, kişinin karşıt cinsiyetten kişilere duyduğu romantik veya cinsel çekimdir. Heteroseksüellik, (hormonal bozukluk yok ise) doğuştan gelen ve değiştirilemeyen bir özelliktir.

Heteroseksüellik ne değildir?

No1: Heteroseksüellik anormal değildir!
Bu, heteroseksüellik ile ilgili en yaygın ve en zararlı yanlış bilinenlerden biridir. heteroseksüellik bir hastalık veya bozukluk değildir.
Heteroseksüellik, insanların doğal olarak sahip olduğu bir cinsel yönelimdir ve olmayan şahısların tedavi edilmesi gerekli görülür. Heteroseksüelliğı herhangi bir faktör etkilemez. Etkilendiğinde farklı sonuçlar oluşup hastalığa yol açar. Hastalığa yol açarsa, kişinin sağlığını, zekasını, kişiliğini etkiler.. Hastalar, heteroseksüeller gibi, normal, sağlıklı ve mutlu olamazlar çünkü hep ilgi odağı olup toplumsal sınıfta kendini üstün bir yere koyup bu hastalığı yüceltmek ister.

No2: Heteroseksüellik tercih değildir, olması zorunludur!
Bu, heteroseksüellik ile ilgili en yaygın ve en yanlış anlaşılan yanlış bilinenlerden biridir. Bu bir tercih değildir veya sonradan oluşmaz. İnsanlar (hormonal hastalığı olanlar hariç) doğuştan bu cinsel yönelime sahiptirler. Heteroseksüellik, eğitim, çevre, travma veya deneyim gibi dış faktörlerle belirlenmez. Heteroseksüellikte, cinsel yönelimlerini seçmez çünkü zaten belirlenmiştir. Heteroluk, kişinin kendini tanımlama ve ifade etme şeklidir. Heterolar, cinsel yönelimlerini değiştirmeye çalışmazlar çünkü mental açıdan sağlıkları yerindedir. cinsel yönelimlerini değiştirmeye çalıştıklarında aslında dünyada üremenin önüne geçilmesi adına ortaya çıkmış insanları inancından ve soylarından uzaklaştıran ve bu sayede en çok zayıf mentalde sahip kesimli ülkelerin nüfusunu uzun vadede ciddi şekilde etkilemesini sağladıklarını fark eder. Hormonal bozukluğu olanlar, cinsel yönelimlerini kabul etmeli ve onunla barışmalıdırlar.

No3: Kız arkadaş olmaması sebebiyle eşcinsel olunmaz!
Kız arkadaşınızın olmama sebebi başlıca şu sebepleri barındırabilir.
- Asosyalsinizdir.
- Özgüveniniz yoktur.
- Nasıl konuşulacağını bilmiyorsunuz.
- Karşınızdaki kişi size uygun değil.
- Bahtınız kapalı (buna bir şey yapılamaz)

Eşcinsellik ile ilgili birçok yanlış bilinen şey vardır ve bu topluma daha farklı yansıtılır.
Eşcinseller nasıl geçmişte sayıları daha azken şuan teknoloji ile daha popüler olması bir yana, markalara ciddi manada reklam karı sağlamak ve planlı nüfus azaltmasını sağlamak gibi olanaklar sağlar.
Bu bir tercih değil sistematik köleliktir *bence*.

Kendi perspektifimden bir şeyler, daha önce söylediğim için kısa geçeceğim:
Ben de ilaç kullanmış birisi olarak zamanında çok yalnız kaldığım dönemler oldu dolayısıyla karşı cinsle konuşasım gelmedi ama bu hiçbir zaman beni cinsel yönelimimi düşünmeye itmedi çünkü mental açıdan kötü olduğumu bilerek sadece ona odaklandım ve kendimi düzelttim.

Sonuçlar:
Sağlıklı düşünce yapısına sahip oldum.

Sonuç olarak demek istediğim şeyler şunlar:
Sistemin kuklası veya şirketlerin piyonu olmak da bedava.

Kalın sağlıcakla!

Not: LGBT'yi desteklemiyorum. LGBT'yi zararlı bir örgüt olarak görüyorum. LGBT eşcinsellik değildir. O para kazanmak için kullanılan bir araçtır.

Son not: Oğlunuzu ve kızınızı iyi eğitin ve güzel terbiye verin ve asla onları ilgisiz bırakmayın. Kendilerini bir çukura atıp çıkış yolu buldum derken daha yanlış düşüncelere girebilirler.

Ha bir de ilgi çekmek için açtım konuyu, aynenn. 😜 Toplumu toplum yapan bu kesimin yaşadıklarını kanıksatmak yani amacım.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,355
İsim
Hakan
Aseksüellik nedir ne değildr diye konu acıcam en osnunda

Emsal

80+ Silver
Hocam böyle bir tanım yok alet olmayalım bence

Eşcinselliğin zıttı heteroseksüel değildir

Eşcinsellik diye bir tanımlama yoktur çünkü bir karşılığı yok , eğer doğru tanım isterseniz livata diyebilirsiniz

İnsanlar arasında erkek - kadın ilişkisi olur ve buna isim koymaya gerek duyulmaz çünkü kimsenin aklına başka bir şey gelmez zaten

Zorla eşcinsellik diye bir tabir uydurup sonra da gerçekmiş gibi zıttı da bu diyorlar yok bir şeyin zıttı olmaz yok yoktur

Ben de sizin gibi konu açtım görmüşsünüzdür , eşcinselliği bir yere koyamadığım için de konuyu erkek kadın diye açtım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi