Neler Yeni

Hiçbir Kızın Ahını Almayın, Ben Aldım Anlatıyorum.

majorw0w

80+ Silver
Bende Brad Pitt değilim neticede böyle düşünürseniz olmaz zaten. Bende dedim bana asla bakmaz çünkü bir içimlik su gibi kız. Çok güzel yani tarif edemem. Ama bana baktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aferin o zaman.

Eğer beni seven kıza hayır ben seni sevmiyorum sen beni sevdiğin için seninle beraberim dersem o kız benden ayrılır.
Öyle değil tabi başta der isen kabul eder ise çıkarsiniz etmez ise yapacak bişey yok en azindan dürüst davranmış olursun.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende Brad Pitt değilim neticede böyle düşünürseniz olmaz zaten. Bende dedim bana asla bakmaz çünkü bir içimlik su gibi kız. Çok güzel yani tarif edemem. Ama bana baktı.

Aferin o zaman.

Eğer beni seven kıza hayır ben seni sevmiyorum sen beni sevdiğin için seninle beraberim dersem o kız benden ayrılır.
Değişik bakışmaları bende yaşıyorum fakat bu olayların ona sürükleneceğini sanmıyorum
Zaten bende ki düşünce de değişmez
Kısacası bana bakmaz

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Değişik bakışmaları bende yaşıyorum fakat bu olayların ona sürükleneceğini sanmıyorum
Zaten bende ki düşünce de değişmez
Kısacası bana bakmaz
Sende özgüven eksikliği var hocam. Bende de aynı sıkıntı var ama ben bakmaz demiyorum gidip konuşunca uğraşınca öyle bir bakıyorlar ki.

Doğuhan

80+ Silver

Aferin o zaman.
Yok hocam yok ya çok yakışıklı olcan ya zengin öteki türlü bakmazlar hele bana hiç bakmazlar beyinsizim çünkü

Beni daha kendi ailem sevmiyo elin kızı mı sevcek?

smsísmαíl

80+ Silver
Yok hocam yok ya çok yakışıklı olcan ya zengin öteki türlü bakmazlar hele bana hiç bakmazlar beyinsizim çünkü

Hocam aileniz sevmese bile bilin ki bu hayatta sizi seven birileri mutlaka var.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sende özgüven eksikliği var hocam. Bende de aynı sıkıntı var ama ben bakmaz demiyorum gidip konuşunca uğraşınca öyle bir bakıyorlar ki.
Fazlasıyla var az diyemem çünkü acayip fazla
Kızla yan yana yürüyoruz mesela ben de tık diyemiyorum ve bu olay tam 4 haftadır oluyor
Normalde hıphızlı yürüyen kişi yanımda yürümüyor bildiğin yani diyor artık gel konuş diye de nerde o cesarett

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
O ne demek.

Tip önemli değil hocam. Kızlar emin ol tipe bakmıyor. Paraya bakan kısım çok olsa da bakmayan kısım da var. Bu kız bakmıyordu parama.
Fazlasıyla var az diyemem çünkü acayip fazla
Kızla yan yana yürüyoruz mesela ben de tık diyemiyorum ve bu olay tam 4 haftadır oluyor
Normalde hıphızlı yürüyen kişi yanımda yürümüyor bildiğin yani diyor artık gel konuş diye de nerde o cesarett
Konuş hocam havadan sudan muhabbet aç sende etten kemikten o da etten kemikten tek farkınız cinsiyet başka farkınız yok uzaylı değiller.

Aşık olmayın arkadaşlar aşık olmayın. Yoksa ayrılınca size çok zarar veriyor. Mental olarak ruhsal olarak çöküyorsunuz. Şu an böyle yazıyorum ama beni görseniz çok kötü durumdayım. Allah ölüm vermesin tabi beterin beteri var. Yine de bu durum çok kötü. Sevin ama aşık olmayın saplantılı olmayın yani Mecnun olmayın.

Top Bottom