Neler Yeni

hikaye oyunlarını sevmeyip valo cs den çıkmayan biri için hikaye oyunu önerisi

zamzom

80+
Merhabalar,
hikaye oyunlarını sevmeyip valo cs den çıkmayan biri için şu oyunu oyna fikrin değişecek hikaye oyunlarını oynamak isteyeceksin tarzında dedikleriniz ve önerileriniz nelerdir

Helenov

80+
RDR2 deneyebilirsin. Ben de hikayeli oyun pek sevmem ama RDR2'den çok keyif almıştım.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RDR2 deneyebilirsin. Ben de hikayeli oyun pek sevmem ama RDR2'den çok keyif almıştım.
ya bir de yabancı dilim olmadığı için genellikle türkçe dil desteği alt yazı en azından olan oyunlar olursa beni daha çok bağlayabilir umarım rdr de vardır teşekkür ediyorum

Helenov

80+
ya bir de yabancı dilim olmadığı için genellikle türkçe dil desteği alt yazı en azından olan oyunlar olursa beni daha çok bağlayabilir umarım rdr de vardır teşekkür ediyorum
Resmi olarak yok, Makine Çeviri'nin Türkçe yamasını kullanabilirsin. Yamaya Discord sunucularından erişebilirsin.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resmi olarak yok, Makine Çeviri'nin Türkçe yamasını kullanabilirsin. Yamaya Discord sunucularından erişebilirsin.

en korktuğum şey de bu yama ve 3. parti bir yazılım kurmak istemiyorum türkçe dil için :/ çünkü mutlaka tracker bile olsa izleyici dinleyici tarzında virüsler oluyor içlerinde güvenemiyorum pc tamamen oyun ve keyif için kullansam mantıklı da iş ve kredi kartları dönüyor acentede çalıstıgım için bir veri sızdırılsa işim biter.

Sırf bu korkudan kaspersky ücretli ve çeşitli denetimlerden geçiriyorum pc yi haftalık

Helenov

80+
en korktuğum şey de bu yama ve 3. parti bir yazılım kurmak istemiyorum türkçe dil için :/ çünkü mutlaka tracker bile olsa izleyici dinleyici tarzında virüsler oluyor içlerinde güvenemiyorum pc tamamen oyun ve keyif için kullansam mantıklı da iş ve kredi kartları dönüyor acentede çalıstıgım için bir veri sızdırılsa işim biter.

Sırf bu korkudan kaspersky ücretli ve çeşitli denetimlerden geçiriyorum pc yi haftalık
Makine Çeviri güvenilir. Kendim de kullandım, VirusTotal'den de taratmıştım. Bir sorun çıkmaz, bir sürü kullanıcısı var zaten.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,247
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
başka önerisi olan var ise öneriye açığız
Hikayeli oyun oynamaya alışık değilsen uzun oyunlarla baslamani tavsiye etmem. Call of duty metro önerebilirim ama onların da kendisinde Türkçe yok. O yüzden crysis remastered serisini öneriyorum ister dublaj ister altyazılı oynarsın.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Tx

Bende aynı yamayı kullanıyorum arkadaşım ve kuzenimde aynı yamayı kullanıyor. Hikaye modunda sorun çıkmadı online modunda da hiç sorun çıkmadı ban vs gibi. Bilgisayarımda da bu yüzden virüs vs olduğunu düşünmüyorum. Tabi sizin takdirinize kalmış bir şey.

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Alkame
The long Dark
Detroit Become human
Far cry serisi
Heavy Rain
Beyond: Two Souls
Kingdom Come Delivarence
Rdr2
cyberpunk
witcher 3 ve diğer oyunları

Bu yazdıklarımdan 2-3 tanesini oynasan uzun süre götürür seni :D
iyi oyunlar

edit: hikaye ve fps hastasıyım. witcher-cyberpunk-kingdomcome oynuyorum oynuyorum ama doyamıyorum o kadar güzel oyunlar :D
Ayrıca RDR2'nin çok iyi bir oyun olduğunu biliyorum o yüzden oyun oynadığım sıralar bir işim çıkar 3-4 gün pcye bakamam sonra ara ara oynarım diye korkudan girip oynamıyorum :D

Son düzenleme:

zamzom

80+
Hikayeli oyun oynamaya alışık değilsen uzun oyunlarla baslamani tavsiye etmem. Call of duty metro önerebilirim ama onların da kendisinde Türkçe yok. O yüzden crysis remastered serisini öneriyorum ister dublaj ister altyazılı oynarsın.
aynen ben de ondan dolayı zaten sıkılmam hep dediğinize daha çok rağbet edicem gibi

Top Bottom