Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Checkmate

80+ Silver
İnsanlık ölmedi cart curt yazmış ondan dedim.

Evet biliyorum bana öğretmeye kalkmayın.

Sizi ilgilendiren bir şey göremiyorum gıcık kaptınız galiba önceki konulardada böyleydiniz
O kadar saçma sapan insan tipleri gördüm ki konuda sadece gülüyorum. 160TL lik mouseu 600TL ye satmaya çalışan birine neden geldiği fiyata versin ki :D:D
adssagasg.PNG

NightRose

80+ Bronze
Bursadayım hocam 100liralık bütçe yok bende alıcaktım 20liram var,aldığın fiyattan veriyorsun sandım
okudum, aldığın fiyattan verirsen yazmışsın. bütçem 20tl yazmışsın şimdi sen ne dediğini önce tam izah edebil sonra konuşalım.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
O kadar saçma sapan insan tipleri gördüm ki konuda sadece gülüyorum. 160TL lik mouseu 600TL ye satmaya çalışan birine neden geldiği fiyata versin ki :D:D
Alıntıyı görüntüle
600 fazla değil mi :D 350 e alıcı bulsam yeter bana bulamazsam ben kendim kullanirim mira s kırmızı tipi de güzel.600 gibi fiyatlar saçma bence

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
okudum, aldığın fiyattan verirsen yazmışsın. bütçem 20tl yazmışsın şimdi sen ne dediğini önce tam izah edebil sonra konuşalım.
Bilgim yok hocam araştır bak istersen okey ise İstanbul'dan teslim edeyim 100 liraya.
"Bursadayım hocam 100liralık bütçe yok bende alıcaktım 20liram var,aldığın fiyattan veriyorsun sandım."

20 Liraya almayacağımı normalde ikimizde biliyoruz sanırım engel yediniz iyi forumlar

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ali
İnsanlık ölmedi cart curt yazmış ondan dedim.

Evet biliyorum bana öğretmeye kalkmayın.

Sizi ilgilendiren bir şey göremiyorum gıcık kaptınız galiba önceki konulardada böyleydiniz
İnsanlık ölmedi aldığım fiyata veriyorum. Vergi vs muafiyetim yok. Gelen fiyatı belirttim. Siz bütçeme uygun arıyorum derseniz o zaman iş değişir. 20 liraya zaten site bile vermiyor.

Ürün 35₺
Gönderim ücreti 44₺
Gümrük vergisi 14₺

Bunlarda biliyorsunuzdur. 🙋🏻

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
600 fazla değil mi :D 350 e alıcı bulsam yeter bana bulamazsam ben kendim kullanirim mira s kırmızı tipi de güzel.600 gibi fiyatlar saçma bence
Kankam zaten satmayacağımdan 600 dedim bilip bilmeden yorum yapan dolu.

NightRose

80+ Bronze
"Bursadayım hocam 100liralık bütçe yok bende alıcaktım 20liram var,aldığın fiyattan veriyorsun sandım."

20 Liraya almayacağımı normalde ikimizde biliyoruz sanırım engel yediniz iyi forumlar
Kardeşim sen ne anlatıyorsun. 20 tl param var diye niye yazıyorsun dilenci gibi madem?

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
knk elin iç bilek kısmından orta parmağa kadar kaç cm, mouse s olanı nasıl geliyor eline, s için küçük diyorlar da

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom