Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Ayrı ayrı gönderdiler ama gumruge de aynı zamanlarda gelecekler oradan da geçmeme ihtimalivvar gumrukteki adam bakcak hep klavye var diye ticari ürün sancak bizim memurlar ayrım yapmiyor PTT de çalıştım ordan biliyorum
Tamam kanka haklısın

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vallahi hocam durgod venüslerdi herhalde, ilk sayfalara giderseniz görebilirsiniz, düştüler denk geldim ve halihazırda %60 ım var başkası yararlansın diyip foruma attım ve yararlananlar oldu. Aynı şekilde mira m de denk geldim 14 adet, yine ben sirius almıştım ve foruma attım faydalanılsın diye, yine başka fareye de denk geldiğimde dc de paylaştım arkadaşlar ile. Ben de bunlardan kendim için güzel kâr edebilirdim ama bu benim işim değil, paraya aşırı sıkışık değilim dedim ki kendin yararlandığın güzel indirimleri, fırsatları neden başkasına zehir edesin? Ve hiçbir ekstra almadım, (sadece bir durgod tkl istedim o da düşmedi :( ) Al-sat için alanlara laf etmiyorum, isteyen alır ancak gerçekten empati yoksunluğu çektiklerini düşünüyorum. Yoksa o da biliyor 3-5 klavyeyi 200 lira kâr ile satıp köşeyi dönmeyeceğini, sadece 3-5 kişinin de güzel bir indirim ile yüzünün gülmesine mâni oluyor... Şimdi de birileri kendi işi görüldükten sonra 1 aydır ara ara devam eden indirim bitsin diye satıcıya mesaj atmış. İnsanın aklı böyle bencillikleri almıyor gerçekten.. Bu arkadaşlara kötü gözle bakmıyorum ancak kendilerini hoş görmemi de beklemesin kimse.
Haklısınız hocam alamadığı için kuduranların fazla fazla alınca yaptığını marifet sanan elemanlardan farkı yok keşke her indirimde kendi cebimizi değilde sizin yaptığınız gibi başkalarını düşübilsek

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Amazondaki ablanın dediğine göre aylık sınır 3e düşmüş Kerry de güncelleyecekmiş yakında

merthas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
mert has
Tamam iyi hos diyorsunuz da. Turkiyede calisanlarin buyuk cogunlugu asgari maas ile calisiyor. Asgari maasin 5500 tl oldugu aclik sinirinin 8000 tl ustunde oldugu bir hayat yasiyoruz. 2 adet sirius m aldim sahibinden uzerinden. 250 tl verdim tanesine. Cunku amazonda stok kalmadi. Simdi ayni mouse 900 tl oldu. Bugune kadar yenisini alip eskisini sattiklarim disinda satisim olmadi. Ama amazonda 3070 ti 10900 TL'ye aldim. 11500 e satiyorum simdi. Bunu yapan ben degilim. Yaptiran sistem. 600 tl ile zengin olmayacagim. Belki migrosda bir kac gunluk alisverisim. Ama refah duzeyi bu kadar dusukken insanlar uc bes kar etmeye calisiyor diye de cok tepki vermemek lazim.

mkb7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert kaan benek
Arkadaşlar şimdi sepete eklesem fiyat düşünce stok biter mi benim sepetleri kalır mı.?

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
Tamam iyi hos diyorsunuz da. Turkiyede calisanlarin buyuk cogunlugu asgari maas ile calisiyor. Asgari maasin 5500 TL oldugu aclik sinirinin 8000 TL ustunde oldugu bir hayat yasiyoruz. 2 adet sirius m aldim sahibinden uzerinden. 250 TL verdim tanesine. Cunku amazonda stok kalmadi. Simdi ayni mouse 900 TL oldu. Bugune kadar yenisini alip eskisini sattiklarim disinda satisim olmadi. Ama amazonda 3070 ti 10900 TL'ye aldim. 11500 e satiyorum simdi. Bunu yapan ben degilim. Yaptiran sistem. 600 TL ile zengin olmayacagim. Belki migrosda bir kac gunluk alisverisim. Ama refah duzeyi bu kadar dusukken insanlar uc bes kar etmeye calisiyor diye de cok tepki vermemek lazim.
beyler mouse demişken mouse alamayanlar için 300 TL'ye delux m700 pwm3389 lu vercem sadece bu konuya özel alamayanlar yazsın alsat yapmayın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom