Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

celilcan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Celil Can
Ben gümrük olayını anlamadım kimisinin türkiyeye gelmeden iptal oluyor kimisi türkiyede nasıl oluyor anlamış değilim
knk yolda kargoya zarar gelenleri iptal ediyolar ya da aylık limiti geçen yasal kurallara uymayanları kerry direk oto mesajla iptal ediyo

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Bilal
kanka aşırı şans işi ya adam mesela 9 tane fan almış o geçiyor diğer adam 3 tane almış takılıyor falan
bencede firma kafaya göre takılıyor gibi geliyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk yolda kargoya zarar gelenleri iptal ediyolar ya da aylık limiti geçen yasal kurallara uymayanları kerry direk oto mesajla iptal ediyo
o zaman iptal olacaksa hertürlü önceden mesaj geliyor o zaman.

no-name

80+ Silver
kanka aşırı şans işi ya adam mesela 9 tane fan almış o geçiyor diğer adam 3 tane almış takılıyor falan
Hocam o kişiye de gümrükte takılacak vs. diye bildirim gidiyor mu? Bildirim gitti ve kişi bir şey yapamadı diyelim gümrük memurunun insafına göre geçip geçmeme durumu var mıdır? Benim mesela 2 siyah 1 beyaz mouse vardı hepsi aynı pakede konmuş ama farklı siparişlerdi.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
Hocam o kişiye de gümrükte takılacak vs. diye bildirim gidiyor mu? Bildirim gitti ve kişi bir şey yapamadı diyelim gümrük memurunun insafına göre geçip geçmeme olayı var mıdır? Benim mesela 2 siyah 1 beyaz mouse vardı hepsi aynı pakede konmuş ama farklı siparişlerdi.
merak ettım bunu bak smıdı.Belki gümrük geçirecek bana sms geldi ama ürün iptal olmadı bende etmiyorum ınadına :D

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
Hocam o kişiye de gümrükte takılacak vs. diye bildirim gidiyor mu? Bildirim gitti ve kişi bir şey yapamadı diyelim gümrük memurunun insafına göre geçip geçmeme durumu var mıdır? Benim mesela 2 siyah 1 beyaz mouse vardı hepsi aynı pakede konmuş ama farklı siparişlerdi.
kanka yeni sistemde yurt dışından hiç ürünüm kalmadı bilmiyorum o yüzden eskiden kalıyordu gidiyordum gümrük müdürlüğüne ben bunu satmayacağım diye kağıt imzalıyordum alıyordum ürünü şimdi nasıl oluyor bilmiyorum

1500 euroda 60 ile 8000 tlde 60 aynı mı yaklaşık 300 civarı demesi lazım birim hesabı yapabilmek için. birim hesabı için miktarların eşit olması lazım.
kanka 8k ne alaka anlamadım 5500 değil mi asgari ücret?

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
kanka yeni sistemde yurt dışından hiç ürünüm kalmadı bilmiyorum o yüzden eskiden kalıyordu gidiyordum gümrük müdürlüğüne ben bunu satmayacağım diye kağıt imzalıyordum alıyordum ürünü şimdi nasıl oluyor bilmiyorum

kanka 8k ne alaka anlamadım 5500 değil mi asgari ücret?
muhtemelen o civar olacak kanka enflasyon ortada çok kalmadı :( 5500 den hesaplayınca da birim olmaz ama dediğimi anladın zaten. birim para saçmalığını kim çıkardıysa artık midem bulanmaya başladı eskiden youtuberlarda görürdük maaşlar yakınken de bu kurda birim mantığı nedir ilkokul matematik bilen adam yapmaz şu saçmalığı artık..

federalper

80+ Silver
bencede firma kafaya göre takılıyor gibi geliyor bana

o zaman iptal olacaksa hertürlü önceden mesaj geliyor o zaman.
Hayır adamlar her paketi takip edemiyordur mesaj atmadığı diğer paketler gümrükte geri dönecek

Hayır adamlar her paketi takip edemiyordur mesaj atmadığı diğer paketler gümrükte geri dönecek
Adamların mesaj atma sebebide sen daha fazla iade için gün bekleme direkt iptal edelim yolda diyor şuan iptal etmezsen gümrüğe gider ordan geri Amazon deposu çok beklersin diyor

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
Asgari ücret muhtemelen 8 bin olacak hala birim kıyaslaması yapılıyor ya. Sonra neden iq sıralamasında düşüğüz diye sorguluyoruz.
Sen bu klavyeyi 60 liraya bulabilir misin bana onu soyle ? Ya geç 60 lirayi 150 tl oldugunda aninda bitiyor burayı yıkıyorlar geceden sabaha 50 sayfa yorum oluyor .

8000 tl olacakmışmış . 8000 tl olduğunda doların yine ayni seviyede mi olacağını düşünüyorsun 😂😂 iktisadi bilginin olmadığını görüyorum. makro mikro iktisat çalışabilirsin bu konuda . benimle konuşmadan önce sen bi iq testi yap masraflarını da ben karşılayacağım

muhtemelen o civar olacak kanka enflasyon ortada çok kalmadı :( 5500 den hesaplayınca da birim olmaz ama dediğimi anladın zaten. birim para saçmalığını kim çıkardıysa artık midem bulanmaya başladı eskiden youtuberlarda görürdük maaşlar yakınken de bu kurda birim mantığı nedir ilkokul matematik bilen adam yapmaz şu saçmalığı artık..
sen birim mantığını daha bilmiyorsun yada yanlış anlamışsın önce bunu öğren sonra konuşuruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom