Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Uygunsuz davranış
Sen bu klavyeyi 60 liraya bulabilir misin bana onu soyle ? Ya geç 60 lirayi 150 TL oldugunda aninda bitiyor burayı yıkıyorlar geceden sabaha 50 sayfa yorum oluyor .

8000 TL olacakmışmış . 8000 TL olduğunda doların yine ayni seviyede mi olacağını düşünüyorsun 😂😂 iktisadi bilginin olmadığını görüyorum. makro mikro iktisat çalışabilirsin bu konuda . benimle konuşmadan önce sen bi iq testi yap masraflarını da ben karşılayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen birim mantığını daha bilmiyorsun yada yanlış anlamışsın önce bunu öğren sonra konuşuruz
Dostum senin IQ aşırı düşük ne okuduğunu anlıyorsun ne de kafan çalışıyor. Dediğin şeyleri nereden uydurdun onu bilmiyorum ama ben dediklerinin aksini demedim şizofrensin galiba. Birim para mantığını bilmiyorsunda patladım çünkü 5500 de 60 ile 1500 de 60ı aynı kabul eden matematik nedir bilmeyen bir insansın yani forum kurallarından dolayı bir şey demiyorum ama senin şu yorumları görünce ülkem adına çok üzüldüm. Neden yks matematik net ortalamasının 2-3 olduğunu daha iyi anlıyorum. Eğitimde devrim şart.

adamlar için 60 birim para değil. 60 TL ye klavye aldığını düşün :)
Nasıl bir zekaya sahip olduğunu gör diye Oscar düşük iq yorumu ödülü alan şu yorumunu tekrar okuyarak gör diye atayım anlayabilecek veya kavrayabilecek bir zekada olduğunu sanmıyorum muhtemelen yine anlamayacaksın ama bir umut belki ışık çakar falan.

Shaco

80+ Bronze
Dostum senin IQ aşırı düşük ne okuduğunu anlıyorsun ne de kafan çalışıyor. Dediğin şeyleri nereden uydurdun onu bilmiyorum ama ben dediklerinin aksini demedim şizofrensin galiba. Birim para mantığını bilmiyorsunda patladım çünkü 5500 de 60 ile 1500 de 60ı aynı kabul eden matematik nedir bilmeyen bir insansın yani forum kurallarından dolayı bir şey demiyorum ama senin şu yorumları görünce ülkem adına çok üzüldüm. Neden yks matematik net ortalamasının 2-3 olduğunu daha iyi anlıyorum. Eğitimde devrim şart.

Nasıl bir zekaya sahip olduğunu gör diye Oscar düşük iq yorumu ödülü alan şu yorumunu tekrar okuyarak gör diye atayım anlayabilecek veya kavrayabilecek bir zekada olduğunu sanmıyorum muhtemelen yine anlamayacaksın ama bir umut belki ışık çakar falan.
Abi kaos var çağırmıyorsunuz çok ayıp gerçekten kırıldım size

erebor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet mehmet
Bayadır kaldı burada benimki de
1668412283449.png

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar

erebor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet mehmet
Geçen sefer bu hollanda'dan falan hızlıca geçip gelmişti benim ürünler bı sefer uzun sürdü. Çok yıgılma oldu sanırım gümrükte giremedi bizim ürün de. Buna güvenip klavyemi sattım bir de gelir umarım hızlıca

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Var mı gümrükte takılıp sonuç alan veya ilerleme olan ?

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Recep Can Boyacı
Bu saatten sonra ucuz olmayacak zaten fiyatlar belli. Klavye mavi switch gelsin açacağım çalışıyorsa koyacağım satılığa.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom