Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kisuke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mete
Dediğim gibi pazartesi tüm forumun önünde klavyenin sorunlu olduğuna dair videoyu atacağım sonrasında da kargoya vereceğim ve para iadesi olduğu zamanda bu konu altına mesaj olarak atacağım
Dediğim gibi, klavyenin sorunlu olduğunu kanıtlayabilirsin ama asıl sorun bu değil. Yazdıklarımı iyi oku.

federalper

80+ Silver
Dediğim gibi, klavyenin sorunlu olduğunu kanıtlayabilirsin ama asıl sorun bu değil. Yazdıklarımı iyi oku.
Güzel arkadaşım sana hasarlı şekilde satıp birde o klavyeyi geri senden almak için mi uğraşsaydım sana seni uğraştırmadan para iadeni yaptım. Asıl sorun senin şuanda bana iftira atman benden bu forumda 2 3 adet arkadaş klavye aldı ve hiçbirinde böyle bir şey yaşamadık sen dışında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel arkadaşım sana hasarlı şekilde satıp birde o klavyeyi geri senden almak için mi uğraşsaydım sana seni uğraştırmadan para iadeni yaptım. Asıl sorun senin şuanda bana iftira atman benden bu forumda 2 3 adet arkadaş klavye aldı ve hiçbirinde böyle bir şey yaşamadık sen dışında
Burda senin iyiliğini düşünmeme rağmen sen hala bana iftira atıyorsun ve yaptığın cidden yanlış bir davranış

Kisuke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mete

Burda senin iyiliğini düşünmeme rağmen sen hala bana iftira atıyorsun ve yaptığın cidden yanlış bir davranış
Hasarlı klavyeyi yolla demedim. Elinde aynı klavyenin hasarsızı var ve 475 tl'ye satıyorsun yazdıklarımı iyi oku ve ondan sonra yanıt ver :)

federalper

80+ Silver
Hasarlı klavyeyi yolla demedim. Elinde aynı klavyenin hasarsızı var ve 475 TL'ye satıyorsun yazdıklarımı iyi oku ve ondan sonra yanıt ver :)
Ben neden kendime ayırdığım klavyeleri sana yollayayım ben seninle brown switch üzerinden anlaştım ve sana gelen kargo da böyle bir sorun yaşadık

@Sellier adlı arkadaşın kanıtlarına güvenmeyin kendisi yalancı birisidir birsürü klavye aldığı halde yine @federalper den klavye almış 🤣🤣 böyle aç gözlülük görmedim
Hocam orası beni ilgilendirmez arkadaş ile whatsapp konuşmamızı isteyen kişilere gösterebilirim arkadaş gayet memnun kaldı alışverişimiziden

GorkemS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Görkem Sümen
Steam
Gork3MS
@federalper klavyeleri sipariş verdikten sonra insanlara uygun fiyattan sattı ve parasını kullandı. Siyah, brown switch olanı ben almıştım. Klavye bozuk geldi tuşlar random basıyor bahanesiyle paramı iade etti ve şimdi daha yüksek bir fiyattan satıyor. Bu kişiyle alışveriş yapmayın güvenilir değil.
Şahsı tanımıyorum ama benim klavyem bozuk geldi 4 switch i bozuktu saçma sapan şeyler basıyordu switchleri değiştirdim düzeldi arkadaş belki doğru söylüyordur. Benim tahminim bize gelen cihazlar açılan iade gelen ürünler yt'de incelemelere bakılırsa jelatinli geliyor bize gelenlerde bant yapıştırılıp gönderiliyor

Kisuke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mete
Ben neden kendime ayırdığım klavyeleri sana yollayayım ben seninle brown switch üzerinden anlaştım ve sana gelen kargo da böyle bir sorun yaşadık

Hocam orası beni ilgilendirmez arkadaş ile whatsapp konuşmamızı isteyen kişilere gösterebilirim arkadaş gayet memnun kaldı alışverişimiziden
Burada da brown switch ve siyah renk klavye satıyorsun? Sattığın klavyeyi mi bilmiyorsun?

Shaco

80+ Bronze
ve glorius ilanınada forumda paylaşmştı direk gördüm sahibindenden aldım elimde ssler mevcut

yırtık olması normal bu arada

lol girdim tartışma olcak gibi birazdan bakarım

@Shaco
helal sana apex 7 adam

federalper

80+ Silver
Burada da brown switch ve siyah renk klavye satıyorsun? Sattığın klavyeyi mi bilmiyorsun?
Güzel arkadaşım ben kendime siyah renk ve brown switch olan modelden 3 tane aldım 1 tanesi gümrükte kaldı kalan 2 tanesi ise 1'i hasarlı biri normal olarak geldi senin ile anlaştığımız model US olan modeldi

Güzel arkadaşım ben kendime siyah renk ve brown switch olan modelden 3 tane aldım 1 tanesi gümrükte kaldı kalan 2 tanesi ise 1'i hasarlı biri normal olarak geldi senin ile anlaştığımız model US olan modeldi
Ben neden kendim için aldığım modeli sana vereyim hala anlayamadım anlaştığımız model üzerinden anlaşmamızı yaptık ve satın almını o şekilde yaptın amacım zaten kötü olsa sana para iadeni direkt yapmaz 1 ay bekletirdim seni

Aranızda ne geçti bilmiyorum fakat ben aldığım gün kapora ile sattım 2 adet sonrasında klavyenin fiyatını görünce baya ucuza vermistim klavyeleri fakat söz verdiğim icin ne anlaştiysak o fiyattan sattım ben +150 TL kaar koydum 2 adet sattığım klavyeye hiçte pişman değilim sattığıma önemli olan dürüst olabilmekte ve dürüst kalabilmekte + sıfır klavyeyi neden açarki bir insan? Ben açmadan sattım sorun olursa alan kişiyi bağlar ha şöyle bir yardımda bulunurum yarı yariya anlaştığımiz fiyattan ücreti alırım geri kalani iade ederim alan kişiye bende klavyeyi iade ederim ama dediğim gibi sıfır kapalı kutu klavyeyi ben açmadan sattım acmamda sorun var diyen arkadaş sana video attimi bu soruna dair?

federalper

80+ Silver
Aranızda ne geçti bilmiyorum fakat ben aldığım gün kapora ile sattım 2 adet sonrasında klavyenin fiyatını görünce baya ucuza vermistim klavyeleri fakat söz verdiğim icin ne anlaştiysak o fiyattan sattım ben +150 TL kaar koydum 2 adet sattığım klavyeye hiçte pişman değilim sattığıma önemli olan dürüst olabilmekte ve dürüst kalabilmekte + sıfır klavyeyi neden açarki bir insan? Ben açmadan sattım sorun olursa alan kişiyi bağlar ha şöyle bir yardımda bulunurum yarı yariya anlaştığımiz fiyattan ücreti alırım geri kalani iade ederim alan kişiye bende klavyeyi iade ederim ama dediğim gibi sıfır kapalı kutu klavyeyi ben açmadan sattım acmamda sorun var diyen arkadaş sana video attimi bu soruna dair?
Kutusunu açmadım zaten hasarlı şekilde geldiğinde kutusu açılmış şekilde geldi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,526
İsim
bilo
Discord
b1l0
Güzel arkadaşım ben kendime siyah renk ve brown switch olan modelden 3 tane aldım 1 tanesi gümrükte kaldı kalan 2 tanesi ise 1'i hasarlı biri normal olarak geldi
gümrükte kalan benimkiydi hayırlı forumlar hehehe

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom