Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

federalper

80+ Silver
Aranızda ne geçti bilmiyorum fakat ben aldığım gün kapora ile sattım 2 adet sonrasında klavyenin fiyatını görünce baya ucuza vermistim klavyeleri fakat söz verdiğim icin ne anlaştiysak o fiyattan sattım ben +150 TL kaar koydum 2 adet sattığım klavyeye hiçte pişman değilim sattığıma önemli olan dürüst olabilmekte ve dürüst kalabilmekte + sıfır klavyeyi neden açarki bir insan? Ben açmadan sattım sorun olursa alan kişiyi bağlar ha şöyle bir yardımda bulunurum yarı yariya anlaştığımiz fiyattan ücreti alırım geri kalani iade ederim alan kişiye bende klavyeyi iade ederim ama dediğim gibi sıfır kapalı kutu klavyeyi ben açmadan sattım acmamda sorun var diyen arkadaş sana video attimi bu soruna dair?
Ney ima etmeye çalışıyorsun ? videosunu direkt pazartesi günü atacağım bu konun altına

Shaco

80+ Bronze
Arkadaşlar sonradan fiyat yükselten satıcı çok sarı sitede.Teklif geliyor X fiyata sonra satıcı satmaktan vazgeçiyor. Bahsedilen ilan @federalper e mi ait bilmiyorum ama siyah red switch venüs var elimde isteyene satabilirim.Sonradan fiyat arttırma gibi bi olay yaşanmaz merak etmeyin piyasada en yüksek fiyata ben satıyorum zaten sajfsahjfha

federalper

80+ Silver
Foruma attığın screenshotlar öyle değil ama?
Bana gelen model US ve küçük enterlıydı ben kendime zaten US veya Britanya düzen almadım DE düzen aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana gelen model US ve küçük enterlıydı ben kendime zaten US veya Britanya düzen almadım DE düzen aldım
Veya küçük enterı olduğu için US layout ile de karıştırmış olabilirim

Veya küçük enterı olduğu için US layout ile de karıştırmış olabilirim
Dediğim gibi pazartesi sana videosunu atacağım o zaman ne layoutmuş ve hatası neymiş görmüş olursun

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
Tühhh.

Shaco

80+ Bronze
satı sitede bahsettiğiniz ilan no bu mu ? 1063077303 @Kisuke

Status