Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

federalper

80+ Silver
Ben sadece bu konu hakkında bilgi verdim, bunu kendisi açıklamak yerine görmezden geliyor sadece nays ile gönderdiğim paradan bahsediyor bana başka isimle gönderdiği paradan bahsetmedi. Onun yerine sen açıkladın, federalperin verdiği cevapların genel olarak bir cevap niteliği yok. Bu yüzden güvenilir olmadığı her mesajında daha da ortaya çıkıyor.
Sana ibandan parayı yollayan abimdi sana şimdi whatsappdan tc kimliğimi atacağım

Shaco

80+ Bronze
Konu kendi başına forum oldu arkadaş her türlü olay var muhteşem yaw @no-name reklam al konuya asjfashfjhaw

Kisuke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mete
Sana ibandan parayı yollayan abimdi sana şimdi whatsappdan tc kimliğimi atacağım
Kanıtlamana gerek yok, şu an bunu söylediğin için inanıyorum mesela ama burada dikkat çekmeye çalıştığım şey şüpheli hareketler yapıp ben iyice sorana kadar cevap niteliğinde cevaplar vermemen. Ama her şeyden önce bir kaç mesaj önce bana us klavye sattığını söyledin ilk satış mesajlarında screenshotlarda görünen klavyeler us layoutlu değil. Bana sattığın klavye ile aynı nitelikte klavyeyi daha yüksek fiyattan satıyorsun özetle sorun bu. Klavyenin bozuk olduğunu kanıtlaman sorunu çözmüyor, bunu hep görmezden geliyorsun. Buradan sonra gerçekten cevap vermeyeceğim yoruldum artık. İnsanlar okuyup kimin haklı olduğuna karar versin.

federalper

80+ Silver
Kanıtlamana gerek yok, şu an bunu söylediğin için inanıyorum mesela ama burada dikkat çekmeye çalıştığım şey şüpheli hareketler yapıp ben iyice sorana kadar cevap niteliğinde cevaplar vermemen. Ama her şeyden önce bir kaç mesaj önce bana us klavye sattığını söyledin ilk satış mesajlarında screenshotlarda görünen klavyeler us layoutlu değil. Bana sattığın klavye ile aynı nitelikte klavyeyi daha yüksek fiyattan satıyorsun özetle sorun bu. Buradan sonra gerçekten cevap vermeyeceğim yoruldum artık.
Dediğim gibi layout isimlerini karıştırdım çünkü klavye benim elime bile daha gelmedi

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Ya şu klavyenin güzelliğine bak konu değiştirelim :cool:

Ekler

• IMG_20221119_150632.jpg
    IMG_20221119_150632.jpg
    1.4 MB · Hit: 113

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler

federalper

80+ Silver
@Kisuke Whatsappını kontrol eder misin kimliğimi attım ben sana bana ait olmayan hiçbir banka hesabından ne para gönderdim ne para aldım

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom