Neler Yeni

🔥İndirim Honor Choice Earbuds X5E Gürültü Engelleme Mavi Bluetooth kulaklık 499₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
100tl kupon ile 399tlye geliyo bi tane aldım. bu fiyata merdiven altı kulaklık almaktansa markalı olan bişey almak mantıklı

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
iş bankası ilk imza kartıyla ekstra 100 lira da cashback alabilirsiniz 18-

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert Can
500e xiamo buds 3 aldım dün, her yerde kulaklık indirimi oldu hey gidi asdgsadg

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Burak
Gürültü engellleme aramalar için. Dış sesi kulağınıza vermemesi için değil, silikonsuz tws kulaklıkta anc olmaz.
Ya konuşurken benim sesim hariç her sesi karşıya iletiyorsa çöp ürün eğer iletmiyorsa alıcam 😅

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Alp Öztürk
Gürültü engellleme aramalar için. Dış sesi kulağınıza vermemesi için değil, silikonsuz tws kulaklıkta anc olmaz.
yok airpods 4 te var silikonla anc nin alakası yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

100tl kupon ile 399tlye geliyo bi tane aldım. bu fiyata merdiven altı kulaklık almaktansa markalı olan bişey almak mantıklı
aslına bakarsan merdiven altından çok farkı yok benzer komponentler tabi garanti olarak falan daha iyidir diye tahmin ediyorum gerçi satıcı hakkında pek bilgim yok

lunatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umut
Silikonsuz düşünen varsa Redmi Buds 6 Active de bakılabilir, fiyatları yakın duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Aksay
Aldık bakalım, umarım pişman etmez. Mevcutta kullandığım bir TWS kulaklığım vardı ancak uzun vadede silikonlu kullanmak istemediğim için TV'ye bağlamalık nispeten uygun fiyatlı bir şeyler bakıyordum, geldikten sonra deneyimlerimi yazarım.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Beni rahatsız ettiğinden ve kulak şeklimden dolayı silikonsuz bir şeyler arıyordum, bütçem el verseydi anker q21 falan alıcaktım ama o kadar çıkamıyorum, fiyatı iyi gibi ve ip54 sertifikası var ama kaç mm sürücülü bilen var mı ?

Silikonsuz düşünen varsa Redmi Buds 6 Active de bakılabilir, fiyatları yakın duruyor.
Onun hakkında ne dersiniz hocam bu mu o mu daha iyidir, silikonsuz bakıyordum ama düzgün bişeyler bulamamıştım.

lunatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umut
Beni rahatsız ettiğinden ve kulak şeklimden dolayı silikonsuz bir şeyler arıyordum, bütçem el verseydi anker q21 falan alıcaktım ama o kadar çıkamıyorum, fiyatı iyi gibi ve ip54 sertifikası var ama kaç mm sürücülü bilen var mı ?

Onun hakkında ne dersiniz hocam bu mu o mu daha iyidir, silikonsuz bakıyordum ama düzgün bişeyler bulamamıştım.
Hocam iki cihazı da denemedim o yüzden yorum yapamam ama Redmi daha yeni çıktı ve Redmi Buds 5'i bir süre denedim fiyatını karşılayan bir ürün, temiz ses, fiyatına göre iyi ANC ve temiz bir mikrofonu vardı. Youtube'da active 6'yı inceleyenler vardı bakabilirsiniz, Enes Özen'in kanalında da olması lazım aklınızdakileri yorum yazarsanız cevap atabilir.

Robius

80+ Bronze
Top Bottom