Neler Yeni

Hp laptop sürekli yeniden başlatma sorunu

Recep Aya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep Aya
Merhabalar ben yaklaşık 2 hafta önce hp markalı bir laptop almıştım ve laptopu aldıktan kurduktan sonra hiçbir problem olmadan bilgisayarda işimi halledebiliyodum ve oyunlarıda oynayabiliyodum ama daha bugün sabah bilgisayarı açtıktan 30 dk sonra kendi kendine yeniden başlattı bende herhalde arkada güncelleme oldu diyip yeniden başlatmadan sonra devam ettim ama bu olay 2 kere daha oldu ve 10 dk arayla bende bilgisayarı kapattım 2 saat açmadım sonra açınca gene kendi kendine yeniden başlatmaya başladı. Böyle bir olaya çözüm bilen varsa lütfen yardı etsin.
(Bilgisayarın serisi victus sistem özellikleri 3050 ti amd ryzen 7 ddr5 16 gb ram işletim sistemi windows 11)
Ek bilgi: bilgisayarı amerikadan aldım o yüzden dönüştürücü ile kullanıyorum ama dünde dönüştürücü ile kullandığımda böyle değildi bir anda oldu o yüzden onla alakası olduğunu düşünmüyorum ve ayrıca bilgisayar ısındığından dolayı diyecek arkadaşlar içinde odada klima çalışıyorken ve bilgisayarda sadece opera açıkken bu olaylar yaşandı yani ısınmaylanda alakalı değil ve bilgisayarın gelişmiş ayarlarından otomatik yeniden başlatmayı kapamayı dene diyenler için onuda denedim.

Treksimut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berk Demirci
Hocam yeniden başlatmadan kastınız bilgisayarın kendi kendine tam anlamı ile kapanıp açılması mı yoksa işletim sisteminin yeniden başlatılması mı?

Recep Aya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep Aya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yeniden başlatmadan kastınız bilgisayarın kendi kendine tam anlamı ile kapanıp açılması mı yoksa işletim sisteminin yeniden başlatılması mı?
Yani bu olay sabah ilk kez olunca bilgisayar yeniden açılınca karşıma office onedrive falan filan üyeliğini sordu bende "hayır , teşekkürler" diyip geçtim herhalde güncelleme oldu dedim ama bundan sonra yine kendi kendine başlatmaya başlayınca bildiğimiz bilgisayar açılıp kapandı bi tek ilk kez sabah bu olay olunca farklıydı sonra hep aynı.

Recep Aya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep Aya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kusura bakma işletim sistemi yeniden başlıyo yanlış yazmışım.

Top Bottom