Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HP Victus 16 21.599TL 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
sadece emre
Hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz hocam
bir oyun söyleyin ona göre soyleyim (minik bilgi: yüksek oyunlar dışında düşük grafik ayarlarına çekmek fps yükseltmiyor aksine düşürüyor hocam bak meselea valorant düşük ayarlarda 120-150 fps lerde çünkü ekran karını pc gerek olduğu zaman kullanıyor en yüksek ayarlarda ise 250-300 fps ve yine ekran kartı tam kapasite çalışmıyor bilgin olsun)

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,298
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam aklıma takılan birsey daha var. Ekran konusu çok tartışılıyor ben de bi cihaza bu kadar para verirken kötü bir ekran almak istemiyorum ama fazlasına da bütçem zorluyor. Sizce ekran nasil çok mu soluk, renkler kötü mü. Film dizi izlerken sıkıcı geliyor mu bu konuda da bilgi verir misiniz
Ekrana takan kartal diye bi tane zeki var sadece cihazı kullanmamış bile sallayıp duruyor. Geçen Abdullah abiyle bile tartıştı. boş bi eleman takma ekranda sıkıntı yok.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
bir oyun söyleyin ona göre soyleyim (minik bilgi: yüksek oyunlar dışında düşük grafik ayarlarına çekmek fps yükseltmiyor aksine düşürüyor hocam bak meselea valorant düşük ayarlarda 120-150 fps lerde çünkü ekran karını pc gerek olduğu zaman kullanıyor en yüksek ayarlarda ise 250-300 fps ve yine ekran kartı tam kapasite çalışmıyor bilgin olsun)
God of war yüksek ayarlarda kac fps alıyorsunuz

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,091
İsim
Oozdmrsm
Bu laptop modelinin kasası metalden mi yoksa plastik mi?

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
+++ aynı ürünü kullanıyorum ekran gayet güzel kimse boş yapmasın
HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4Z...SH&ref_=cm_sw_r_apann_dp_E0E6X66N892PBEN1EWQD

Hocam kullandığınız cihaz ile bu aynı mı ?
tek fark linkteki 8 gb ram galiba bi bakar mısınız. Ona göre sipariş edeceğim baya beğendim cihazı

PermaAir

80+
maalesef plastik. Sert güzel plastik fakat bir tek ben mi yaşıyorum anlamadım bazen esniyor ve touchpad'e tıklatıyor.

Bu arada ekran baya sarı gösteriyor. Çözüm yolu var. İntel ayarlarından biraz ayar yapın daha güzel oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
sadece emre
HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4Z...SH&ref_=cm_sw_r_apann_dp_E0E6X66N892PBEN1EWQD

Hocam kullandığınız cihaz ile bu aynı mı ?
tek fark linkteki 8 gb ram galiba bi bakar mısınız. Ona göre sipariş edeceğim baya beğendim cihazı
evet bu alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef plastik. Sert güzel plastik fakat bir tek ben mi yaşıyorum anlamadım bazen esniyor ve touchpad'e tıklatıyor.

Bu arada ekran baya sarı gösteriyor. Çözüm yolu var. İntel ayarlarından biraz ayar yapın daha güzel oluyor.
hocam ben üründen 2 tane almış oldum ilk ürün de sarıydı baya ve işlemcim 100 dereceleri görüyordu daha sonra ürün kusurlu bulundu değişim talep ettim yeni cihazda o sarılık yok şuanda da işlemci sıcaklığını max 88 derece olarak gördüm değişim talep edebilirsin sıfırını yollarlar ben ama ekran yüzünden değil ısı yüzünden yolladım dediğim gibi.ryzen 5 5600h lı modeldi benimki

sert plastik

God of war yüksek ayarlarda kac fps alıyorsunuz
ultrada 80 90 fps

PermaAir

80+
hocam ben üründen 2 tane almış oldum ilk ürün de sarıydı baya ve işlemcim 100 dereceleri görüyordu daha sonra ürün kusurlu bulundu değişim talep ettim yeni cihazda o sarılık yok şuanda da işlemci sıcaklığını max 88 derece olarak gördüm değişim talep edebilirsin sıfırını yollarlar ben ama ekran yüzünden değil ısı yüzünden yolladım dediğim gibi.ryzen 5 5600h lı modeldi benimki
Pek ciddi bir ısınma sorunu görmedim. Şimdilik memnunum yine de fikir için sağol.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan
evet bu alabilirsin

sert plastik

ultrada 80 90 fps
hocam ben victus d1047nt modelini aldım fakat ekranın tonları sarımsı böyle sizde de sarıydı derken kast ettiğiniz o mu değişim talep etsem onaylanır mı

Top Bottom