Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HP Victus 16 21.599TL 🔥

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,800
İsim
bilo
Discord
b1l0
İyi günler hocam. Ben de bu cihazı alacağım. Acaba deneyimlerinizi alabilir miyim? Cihazı öneririm misiniz. Memnun kaldınız mı. Oyunlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz? kasma,donma oluyor mu(valorant ,gta ,forza vb.) Şarjı ne kadar gidiyor. Ekran konusunda olumsuz bir düşünceniz var mı. Bu konularda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
Hocam konuyu hortlatmışsınız dikkat edin. Bilgisi olmayan arkadaşlar için amazonda 21kya satışta şu an demeye geldim ben hayırlı forumlar

En İyi Cevap
3
İyi günler hocam. Ben de bu cihazı alacağım. Acaba deneyimlerinizi alabilir miyim? Cihazı öneririm misiniz. Memnun kaldınız mı. Oyunlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz? kasma,donma oluyor mu(valorant ,gta ,forza vb.) Şarjı ne kadar gidiyor. Ekran konusunda olumsuz bir düşünceniz var mı. Bu konularda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
Açıkçası söylemek istediğim çok şey var ama şuan müsait değilim unutmazsam yazacağım.

MitiZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Dogukan Horuz
16gb ram olan mode, şuan bu cihazdan yazıyorum, eski kasalardaki kronik sorunlar yok diyebilirim. Fotoğrafta gözükmese de sağda fan çıkışı var. SSD'si m2 3600-3300 okuma yazma aldım. Elden ring yüksek ayarlarda ekran kartı 55 işlemci 75 oynadım fan sesini autoya çekerseniz 85 üstü görmüyor. Odam biraz da sıcak kyk da kalıyorum kaloriferler 5 te yanıyor :D. Elimde Lenovo ideapad gaming 3 ve 240hz ips aoc monitör var görüntü kalitesi arasında bir fark hissetmedim Bunlar harici sorularınızı alabilirim. Kasası metal, type c portu güzel. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi hatta tek RTX 3060 diyebilirim. Cihazın tek eksisi klavyesi tek beyaz yanıyor ve şiddetini ayarlıyamıyorsunuz. Hoparlörleri Bang & Olufsen :).
Bataryası gaminge göre baya iyi ancak sonuçta hala bir gaming cihaz.

Satıcıdanda memnun kaldım, cuma gecesi aldım cumartesi kargoladı ve paketleme güzeldi.

RTX 3060 - R5 5600H - 16gb ram - 512gb M2 SSD - 144hz ekran.

Edit: Nays ile 250tl indirim alabilirsiniz.

Knk bu laptop benim cok hoşuma gitti ama aklimda Monster Tulpar T7 V20.5 var. Yorumlarin neredeyse hepsini okudum. Bu laptopu da cok begendim. Dedigim gibi gönlüm monsterdan yana. Sence hangisini tercih etmeliyim. Bütçem 30k altı

En İyi Cevap
3
Knk bu laptop benim cok hoşuma gitti ama aklimda Monster Tulpar T7 V20.5 var. Yorumlarin neredeyse hepsini okudum. Bu laptopu da cok begendim. Dedigim gibi gönlüm monsterdan yana. Sence hangisini tercih etmeliyim. Bütçem 30k altı
Dostum açıkcası bu cihaz f/p olarak çok iyi ancak 30k bütçe varsa daha iyi seçenekler var. Ayrıca monsterı kafandan sil direkt :D

En İyi Cevap
3

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
Birazdan bilgisayara geçeceğim yazarım, merak ettiğiniz başka bir şey var mı?
Merak ettiklerimi yazdım hocam. Alınır mı alınmaz mi. Artısı eksisi özelliklerini belirtmeniz yeter . Uzun kullanımda götürür mü merak ediyorum ben üniversite icin alacağım da :)

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
En İyi Cevap
3
Cihaz fiyatının hakkını fazlası ile veriyor öneririm. Genel olarak memnun kaldım ancak bir kaç küçük eksisi de var tabii ki. FPS konusu oyundan oyuna çok değişiyor istediğiniz bir oyun var ise deneyebilirim. Kasma donma olmuyor tabii ki :D. Şarjı gaminglere göre baya iyi gidiyor ancak sonuçta ala bir gaming olduğu için çok uzun gitmiyor. Ekrana çok sallayan arkadaş var ancak bence bir sıkıntısı yok, sallanma veya kalitesizlik gibi bir durum yok.
Eklemek istediklerim: Cihazın klavyesi tek renk ve tek şiddette yanıyor bu benim için büyük bir eksi çünkü gece şiddetini kısamıyorum. İkincisi ise yazılımlarının hepsi stabil değil örnek veriyorum driver güncelliyicem donanım tespiti yapşmıyor kendim elle bulmam gerekiyor vs.
Artı olarak cihazın performans kontrol uygulaması oldukça iyi.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
Cihaz fiyatının hakkını fazlası ile veriyor öneririm. Genel olarak memnun kaldım ancak bir kaç küçük eksisi de var tabii ki. FPS konusu oyundan oyuna çok değişiyor istediğiniz bir oyun var ise deneyebilirim. Kasma donma olmuyor tabii ki :D. Şarjı gaminglere göre baya iyi gidiyor ancak sonuçta ala bir gaming olduğu için çok uzun gitmiyor. Ekrana çok sallayan arkadaş var ancak bence bir sıkıntısı yok, sallanma veya kalitesizlik gibi bir durum yok.
Eklemek istediklerim: Cihazın klavyesi tek renk ve tek şiddette yanıyor bu benim için büyük bir eksi çünkü gece şiddetini kısamıyorum. İkincisi ise yazılımlarının hepsi stabil değil örnek veriyorum driver güncelliyicem donanım tespiti yapşmıyor kendim elle bulmam gerekiyor vs.
Artı olarak cihazın performans kontrol uygulaması oldukça iyi.
Anladım hocam. Mesela valorant , fortnite, gow, gtaV, Cyberpunk, forza gibi oyunlarda yüksek ayarlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Anladım hocam. Mesela valorant , fortnite, gow, gtaV, Cyberpunk, forza gibi oyunlarda yüksek ayarlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz.
Valorantta 240 altına inmiyor genelde 250-300 arası oluyor. FH5 yüklü deneyince onu da söylerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,049
Üyeler
155,509
Son üye
Chucky6034
Top Bottom