Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HP Victus 16 21.599TL 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Macit
@DA_mødları_çok_iyi hocamın dediğine göre 2022 kasa. Soğutma problemi yok, pil gücü üst seviye, donanımı yeterli, kasası ve ekranı premium hissiyat vermese de alınır hocam. En F/P ürün bu şu an sanırım. Satıcıya vs. bakın içinize sinerse yapıştırın geçin. Bu fiyata 3060 bulmak zor.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DA_mødları_çok_iyi hocamın dediğine göre 2022 kasa. Soğutma problemi yok, pil gücü üst seviye, donanımı yeterli, kasası ve ekranı premium hissiyat vermese de alınır hocam. En F/P ürün bu şu an sanırım. Satıcıya vs. bakın içinize sinerse yapıştırın geçin. Bu fiyata 3060 bulmak zor.
Sitede fotoğraf var. Eğer isterseniz bakabilirsiniz. Yanda fan gözüküyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
En İyi Cevap
3
Hocam kasasıyla ilgili kötü bir yorum yapmadım, ısıyı sol tarafta toplamadığı için elde yakmıyor, ekran konusunda ben memnunum ama diğer arkadaşların yorumlarınıda değerlendirin.

Son düzenleme:

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
Hocam kasasıyla ilgili kötü bir yorum yapmadım, metal kasa plastik değil ve ısıyı sol tarafta toplamadığı için elde yakmıyor, ekran konusunda ben memnunum ama diğer arkadaşların yorumlarınıda değerlendirin.
Hocam ben de kullanıyorum. Sadece yeni kasa olduğundan emin değildim, sayenizde ve arkadaşın attığı link ile emin oldum. Size kötü yorum yaptınız demiyorum 😅 kendi yorumlarımdı yeni kasa olayından sonrası, ekrandan ben de memnunum.

PermaAir

80+
Bu modelin hem metal hem de plastik modeli mi var? Metal modelin fotoğrafını atarsanız güzel olur ben sadece plastik olanı var diye biliyorum.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
Bu modelin hem metal hem de plastik modeli mi var? Metal modelin fotoğrafını atarsanız güzel olur ben sadece plastik olanı var diye biliyorum.
Bildiğim kadarıyla hepsi plastik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Macit
Hocam ben de kullanıyorum. Sadece yeni kasa olduğundan emin değildim, sayenizde ve arkadaşın attığı link ile emin oldum. Size kötü yorum yaptınız demiyorum 😅 kendi yorumlarımdı yeni kasa olayından sonrası, ekrandan ben de memnunum.
Hocam siparişi verdim. Bekliyorum iyi olur inşallah.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
Hocam siparişi verdim. Bekliyorum iyi olur inşallah.
Hayırlı olsun, umarım sizi mutlu eder. Bir sorun çıkmaz da mutlu olursanız ben de sizi tecrübem doğrultusunda doğru şekilde yonlendirebildigim icin mutlu olacağım.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
En İyi Cevap
3
Bende hepsi plastik diye biliyorum zaten metal olması bu fiyat için pek mümkün değil. Fakat bir iki tane metal kasa mesajı kafamı karıştırdı.
Hocam plastik ama ben ilk aldığımda metal sanmıştım öyle bir plastik.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
Hocam plastik ama ben ilk aldığımda metal sanmıştım öyle bir plastik.
İyi günler hocam. Ben de bu cihazı alacağım. Acaba deneyimlerinizi alabilir miyim? Cihazı öneririm misiniz. Memnun kaldınız mı. Oyunlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz? kasma,donma oluyor mu(valorant ,gta ,forza vb.) Şarjı ne kadar gidiyor. Ekran konusunda olumsuz bir düşünceniz var mı. Bu konularda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,028
Üyeler
142,501
Son üye
martinS
Top Bottom