Neler Yeni

Hp Victus 16-R1058NT mi Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP030

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Tamam ama 2025 model çıkardılar mesela Victus 16 kasası değişti konuyu okumaya üşenen tayfada gelir ya kasa değişti anakartı da güzel artık diye konunu basar sende laf anlatacağım diye uğraş.
böyle gelen oldu anakart yenilendi 13.nesil eskide kaldı diye onada cevabımız oldu bir arkadaş ile o da gitti merak etmeyin hocam bu cihazın foyası bir bir çıkacak ve artık HP milleti kandırmaktan vaz geçecek gururu olan HP den mal alıp tanıtmaz.

Senerr

80+ Bronze
hocam birde konu DA nın en büyük şahsi inceleme konularından oldu sanırsam neden kapatsınlar ki durduk yere.
Hocam tartışmalarınızı az okumadık demeyin öyle.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
hocam bu adamlar kronik omenin sorunun biliyorsunuz ve hala bu sorun var adamlar hala çözmedi bu sorunu bir de gidip anakartı mı yeniden tasarlıyacaklar ? bunu diyene gülerim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tartışmalarınızı az okumadık demeyin öyle.
fazla çettefilli biliyorum :D

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Ömer Doğan
Gene sponsorlu herifi atmışsınız para kazandırmaya devam edin buna.

4060 lı loq lar var i5 12450HX li olması lazım.

1-2K aşabilir ama.
Aynen cihaz tv izleyen herkes kendini çok bilmiş zannediyor ama o adamın o kadar bilgili olduğunu zannetmiyorum sen ben gibi biri yani. Düzgün laptopta önermiyor hep kötü öneri yapıyor.

Senerr

80+ Bronze
böyle gelen oldu anakart yenilendi 13.nesil eskide kaldı diye onada cevabımız oldu bir arkadaş ile o da gitti merak etmeyin hocam bu cihazın foyası bir bir çıkacak ve artık HP milleti kandırmaktan vaz geçecek gururu olan HP den mal alıp tanıtmaz.
O sırada sponsorluk alan Abdullah abi...
Dediğim gibi HP çok cebe hitap ediyor bizim ülkede ben açıkçası böyle markalara bulaşmazdım sen bulaşmışsın ne diyeyim artık. Kolay gelsin sana.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Aynen cihaz tv izleyen herkes kendini çok bilmiş zannediyor ama o adamın o kadar bilgili olduğunu zannetmiyorum sen ben gibi biri yani. Düzgün laptopta önermiyor hep kötü öneri yapıyor.
hocam önerilerini başta ki sponsoru kim ise ona göre yapıyor yani para tek amacı para.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Ömer Doğan

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
O sırada sponsorluk alan Abdullah abi...
Dediğim gibi HP çok cebe hitap ediyor bizim ülkede ben açıkçası böyle markalara bulaşmazdım sen bulaşmışsın ne diyeyim artık. Kolay gelsin sana.
Abdullah hocamda benle yakın fikirde.

Asus alıp kışın soba olarak mı kullancan
yenileri artık o kadar fazla ısınmıyor ama gene sıcak fakat 100 derece değil artık.

Senerr

80+ Bronze
Evet bende ona şaşırıyorum ya. Adamın hası o. Lakin HP ucuz bir marka bence ben bunu bana söyleyene bir şey diyemezdim. Freedos cihazlarının Casper ile aynı fiyatlara düştüğünü gördüm. Casper ucuz değil muhabbeti de buradan gelir aslen ama değil.

yenileri artık o kadar fazla ısınmıyor ama gene sıcak fakat 100 derece değil artık.
Ben bakıyorum Casper laptopun fiyatı 37K 4060 falan HP gelmiş orada 4060 ile 35K günü kurtaracak mağazada falan geziyorum arada. 🤣

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Evet bende ona şaşırıyorum ya. Adamın hası o. Lakin HP ucuz bir marka bence ben bunu bana söyleyene bir şey diyemezdim. Freedos cihazlarının Casper ile aynı fiyatlara düştüğünü gördüm. Casper ucuz değil muhabbeti de buradan gelir aslen ama değil.
ve onu elemek için gelen LOQ :D harbi harbi sağlam rakip LOQ lar F/P konusunda en iyisi Acer Nitro 5 zaten 30-35 bin arası öldürücü vuruş atıyor 40 bin üstü nitro 16 öldürücü vuruş atıyor 50 bin üstü asus g16 ve helios neo 16 öldürücü vuruş atıyor üstünü de bulu ver artık ne diyim.

Senerr

80+ Bronze

Mağazadan ürün almayı sevmiyorum ama arada gezerim. Bu aralar çok kazıklar zaten internetten alan biri de Casper alırsa önermem genelde fakat imzam beni güldürüyor o sıralar. :kekw:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Ben bakıyorum Casper laptopun fiyatı 37K 4060 falan HP gelmiş orada 4060 ile 35K günü kurtaracak mağazada falan geziyorum arada. 🤣
indirim hala olasydı i7 12700H 1 TB SSD ve 16 GB RAM li nitro 5 bir ara 33 bine düşmüştü felaket sattı o bir de paneli 165 hz 400 nit 3 ms canavar gibiydi tek sorunu 157 watt çekmesi.

Senerr

80+ Bronze
ve onu elemek için gelen LOQ :D harbi harbi sağlam rakip LOQ lar F/P konusunda en iyisi Acer Nitro 5 zaten 30-35 bin arası öldürücü vuruş atıyor 40 bin üstü nitro 16 öldürücü vuruş atıyor 50 bin üstü asus g16 ve helios neo 16 öldürücü vuruş atıyor üstünü de bulu ver artık ne diyim.
LOQ'lar iyiler gerçekten LOQ'ta çok önerdim ama ghosting uyarısını geçiyorum genelde. Benim laptopun ekranı 3 ms hocam onlara bir geçiyorum suratım düşüyor. Monitörlerde bile 30 ms IPS kalmadı neredeyse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,983
Üyeler
156,871
Son üye
Zenzei
Top Bottom