Neler Yeni

🔥İndirim HP Victus 16-S0005NT 7Z4Q7EA R7-7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX4070 Laptop 38.899TL

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
HP COSTU ! aynısının 32 GB versiyonu 39.900

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp alınmaz beyler limit var Acer nitro alın tayfası üzgün ve sessiz. Hangi akıllı işlemci sentetik testte %5 fazla puan alacak diye üstüne 5.000 lira verip 4060 laptop alır acaba. Kimse ekran demesin 5.000 liraya 27inc 2k ekran alıp 32 GB ramli 4070 in tadını çıkarırsınız.
anladık senin victusun var bu kadar övme :D, 5 bin liraya aldığın monitörü artık laptop çantana koyar taşırsın, millet neden nitroyu övüyor bende aldım 42 bine 4070 limitsiz 2k 165hz gsync 500 nıts %100 srgb panelli modelini yukarıda da belirttim 37 bine alınabilir bir rakam victus bu fiyata gene almazdım dedim.

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
6 taksit olarak alacağım için bu siteden alacağım

Diğer sitelerde daha ucuz olduğunu biliyorum

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-9j274ea-pm-HBC00005JY52U Bunu al bu daha ucuz, 6 taksitte var. Sadece windowsu sen kuracaksın bunda.
Onun harici ben bir sıkıntı yaşamadım.
Bu videodan daha rahat bilgi alabilirsin. 512 gb lık versiyonu bu ama gerisi aynı.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet

Ben olsam bunu alırım aradaki fiyat farkı sadece ramleri almaya yetme üstüne 4070 bedavaya gelir 6 değil 3 taksit ama:

Son düzenleme:

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Bu aralar çok fazla laptop indirimi geliyor. İndirim bekleyip güzel ekranları laptop beklemek en mantıklısı. Kullandığım için çamur ekranlı Victus tavsiye etmiyorum.

GirayHan

80+ Gold
Sen Teknolojik Ürün Paylaşırmıydın La :kekw:

Güzelmiş Bu Arada . :shy:
arada atıyorum ama bu zamana kadar tek bir şey paylaşmadım.

1717066057091.png

Bunu dedin, bende ki HP den soğudum. Galiba piyasasının 10 bin TL altına satıcam. Hızlı gitsin, çok kötü marka...
Bende de var. Teknik servisi aradım hiç bilgili değiller. Hemde hiç. Bu kadar beklemiyordum yani. Artık Hp yok benim için

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bende de var. Teknik servisi aradım hiç bilgili değiller. Hemde hiç. Bu kadar beklemiyordum yani. Artık Hp yok benim için
Hah dostum, şöyle girsene konuya :). Ver ayrıntıyı canını yiyim. " Alınmaz, Hp önermiyorum " gibi sığ cümle yazmak yerine gir detaya.
Onun harici evet bende duydum böyle sorun yaşayan ama mutlu mesut ayrılanda gördüm servisten. O yüzden aradayım bu konuda. Daha servisin yoluna düşmedik, umarım düşmeyizde...

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
HP COSTU ! aynısının 32 GB versiyonu 39.900

Hp alınmaz beyler limit var Acer nitro alın tayfası üzgün ve sessiz. Hangi akıllı işlemci sentetik testte %5 fazla puan alacak diye üstüne 5.000 lira verip 4060 laptop alır acaba. Kimse ekran demesin 5.000 liraya 27inc 2k ekran alıp 32 GB ramli 4070 in tadını çıkarırsınız.
2 sene sonra stutter yemez ise buyur gel sorunlar ile uğraşmaya devam edin @cancelenter anlatsın

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-9j274ea-pm-HBC00005JY52U Bunu al bu daha ucuz, 6 taksitte var. Sadece windowsu sen kuracaksın bunda.
Onun harici ben bir sıkıntı yaşamadım.
Bu videodan daha rahat bilgi alabilirsin. 512 gb lık versiyonu bu ama gerisi aynı.
Victus tv ye güvenmeyin derim alınmama nedenini tonca yazdım okumadınız sanırım?

Alın uğraşın durun intel ile bir başınız yansın o dandini dastan anakart ile neler yapacaksınız bakalım beni kötü bilmeye devam edin sanki takım tutuyor alınmaz dediysek vardır bir bildiğimiz değil mi? Konumu okuyun.

anladık senin victusun var bu kadar övme :D, 5 bin liraya aldığın monitörü artık laptop çantana koyar taşırsın, millet neden nitroyu övüyor bende aldım 42 bine 4070 limitsiz 2k 165hz gsync 500 nıts %100 srgb panelli modelini yukarıda da belirttim 37 bine alınabilir bir rakam victus bu fiyata gene almazdım dedim.
o bana inat yapıyor tek amacı bu biliyorum arada da bana laf sokmaya çalışıyor da sadece laf :D bilgi yok victus tv diye bir yere kanıyorlar anca ay pardon cihaz tv diyecektim herif victus dan başka cihaz incelemiyor sanki tek gaming laptop modeli övüyor övüyor ve sadece övüyor kötü yanından bahsetmek yok testleride adil yapmıyor zaten oyunlarda benchmark testleri var diyorum gidiyor boş yerlere giriyor.

Son düzenleme:
Top Bottom