Neler Yeni

🔥İndirim HP Victus 16-S1029NT 31.999 TL 🔥

kalayinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fatih Geçgel
Muhtemelen işlemci ismi yanlış yazılmış, 8645HS olmalı ki bu da 7640HS nin yeni versiyonu. 7640hs de oldukça güçlü ve çok verimli bi işlemciydi eminim bu da öyledir. Aşırı derecede cpu gücüne ihtiyacınız yoksa İntel işlemcili laptop almak günümüzde saçma çünkü intel işlemcili laptoplar amd ye göre neredeyse yarı yarıya ekran süresi alabiliyor. 7640hs 4060 victus sahibiyim. Düşük güç modunda 8 saat ekran süresi alabiliyorum bu oyuncu laptopu için muaazzam. Hiçbir intel rakibi ile bu süreleri elde edemezsiniz.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Az önce denedim laptobu ram 16 işlemci 8640h değil 8645hs
Amd nin mobil işlemci tarafında H serisi mi HS serisi mi daha iyi oluyor ?
Hp laptopların özellikleri güzel ama panel konusundan korkuyorum çünkü %100 srgb panel ya çok az modelde oluyor ya da şans eseri karışık panek gönderebiliyorlar, bu bilgisayarda %45 ntsc mi var %100 srgb mi var hocam ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mahir Cengiz
Hp laptopların özellikleri güzel ama panel konusundan korkuyorum çünkü %100 srgb panel ya çok az modelde oluyor ya da şans eseri karışık panek gönderebiliyorlar, bu bilgisayarda %45 ntsc mi var %100 srgb mi var hocam ?
%45 ntsc var

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mahir Cengiz
İşte çoğu victusun sorunu bu, mis gibi 4060 var 8.nesil işlemci var, bunun üzerine %100 ekran taksalar birde 1tb ssd alsan cayır cayır kullanırsın ama ssd işi sorun değilse ekran işi problem.
Harici monitör varsa bağlarsın mis gibi kullanırsın cihaz al beni diye bağırıyor laptopum var ben bile kararsız kaldım

Son düzenleme:

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Harici monitör varsa bağlarsın mis gibi kullanırsın cihaz al beni diye bağırıyor laptopum var ben bile kararsız kaldım
Bakalım artık, seneye bir işte çalışabilirsem mühendislik için uygun fiyatlı birşeyler almak istiyorum ama bu seneyi idare etmem lazım.

byklonr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Onur
Lenovo loq serisi ile bu model arasında seçim yapmak gerekirse hangisini almak daha mantıklı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Muhtemelen işlemci ismi yanlış yazılmış, 8645HS olmalı ki bu da 7640HS nin yeni versiyonu. 7640hs de oldukça güçlü ve çok verimli bi işlemciydi eminim bu da öyledir. Aşırı derecede cpu gücüne ihtiyacınız yoksa İntel işlemcili laptop almak günümüzde saçma çünkü intel işlemcili laptoplar amd ye göre neredeyse yarı yarıya ekran süresi alabiliyor. 7640hs 4060 victus sahibiyim. Düşük güç modunda 8 saat ekran süresi alabiliyorum bu oyuncu laptopu için muaazzam. Hiçbir intel rakibi ile bu süreleri elde edemezsiniz.
Araştırma yapmadan konuşmaın 7000 serisinden güçsüz bir işlemci.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HP laptoplar berbat %100 sRGB si bile kötü GPU sunda bile limit var

aLoNeDarK33

80+ Bronze
@Ruffian hocam para olsa ben direk gidee asus tuf laptop alırdım ama acer nitro ve hp victus türk gençleri için en iyi alternatif gibi duruyor.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

ÖmerT/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ömer Tunagür
Şöyle düşün bu işlemcinin üstü 8865hs R7 7435hs miydi neydi o ile denk nerede ise.

Ryzen 8000 serisi baya bir güç verimliliğine kaymış AMD intel ile oynuyor bundan sadece 5 sene önce miydi intel AMD den üstündü ne oldu ise şuan AMD çok pis bir şekilde yükseliyor ve intel ciddi manada düşüyor.

Umarım intel kaybetmez bu rekabeti çünkü başka X86 işlemci üreticisi kalmaz AMD kafasına göre fiyat koyar bu sefer şamar oğlanına döneriz.
amd öyle bi kötülük yapmaz bence ama bilemeyiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,417
Üyeler
157,067
Son üye
gokhandinc
Top Bottom