Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus Aldım Hiç Memnun Değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
Yüke sok yüke. Boşta 40-50-60 bir önemi yok anlık voltaj artmıstır ısı artar. % olarak %3-5 yük olsa dahi.
Aynen dedigin gibi oldu 75 derece işlemci 60 derece gpu oldu %100 stres yükünde.

Sorun kısaca çözüldü :) teşekkürler.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,242
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
boşta dediğin heralde cyberpunk falan açıp masaya koyuyorsun.
Yok hocam boşda bir anda 70 derece çıkıyor sonra 55 geri iniyordu ? benim en çok yakındırım klavye orta kısmı ısınması.

Macun Aldım yarın gelsin macunu yeniliycem sorun gidecek diye düşüyorum kasa altu soguk üstü sıcak oluyor çünkü.

Sıcak tam olarak atamıyor .

Ayrıca cyberpunk nedir bilmiyorum oyun nefret ederim.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,242
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
boşda bir anda 70 derece çıkıyor sonra 55 geri iniyordu
onun sebebi turbo boost un açık olması. arkada işlemci tüketen bir uygulama açıktır, discord vs. o zıplatıyor. Gerçekten arkada hiç bir şey açık olmasa turbo boost bile zıplatmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
onun sebebi turbo boost un açık olması. arkada işlemci tüketen bir uygulama açıktır, discord vs. o zıplatıyor. Gerçekten arkada hiç bir şey açık olmasa turbo boost bile zıplatmaz.
Anladım discord sevmem çoluk çocuk işi :)

Sadece Skype whatsapp chrome var benim bilgisayar ve diğer tüm uygulamalar hepsi iptal.

Sorunu anladım zaten ben hp genel tasarım hatası ve macun kötü olması :)

hava tam olarak atamıyor dün bizzat denedim max fanda açıkken buz gibi hava üflerken ? klavye hala sıcakdı.

buda klavye ve işlemci gpu macun kötü olmasından kaynaklı sıcak tam atamıyor dışarı ve sıcaklık zıplıyor.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Sİzin i5 12500H yani amd 6800h eş değer değildir ondan 42 43 derece boşda sizde iken bende 60 70 görebiiliyor stress test yaptım dün 75 derece geçmedi od yeterli benim için alışmaya başladım zaten .
Hangi test programı yaptınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
Evet arkadaşlar Cihaz söküp macun yeniledi adamlar sanki çorba kaşık ile macun sürmüş :) artık cihaz 0 ısınma güzel tarafı gpu artık 30 derece geçmiyor :) 25 ile 29 derece arası geziyor.

d20ee626-f4ab-4323-9710-61859a9d9b57.jpg
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Top Bottom