Neler Yeni

Öneri Hp victus alınır mı önerilere açığım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
SERHAT BOZBAYIR
40 k butcem var zorlayarak 42 43 max çıkabilirim bilgisayar muhendisligi okuyacağım ve oyun oynamayı seven biriyim ekran ms değeri hp victuslarda biraz fazla gibi geldi onereceginiz başka laptop var mıdır
Hp almayin hocam bende var malzeme kalitesi pek iyi değil Asus Rog serisinden fiyati aşabilir yada Monsterinuygun fiyatli Yuksek laptoplarida mevcut sadece bagiriyorlar malzemesi fena degil Tulpar Serjsinjn

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Hp almayin hocam bende var malzeme kalitesi pek iyi değil Asus Rog serisinden fiyati aşabilir yada Monsterinuygun fiyatli Yuksek laptoplarida mevcut sadece bagiriyorlar malzemesi fena degil Tulpar Serjsinjn
Çok komiksin monster öneren bir insanın düşüncelerini ciddiye almak garip bir şey. HP monsterdaan kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Çok komiksin monster öneren bir insanın düşüncelerini ciddiye almak garip bir şey. HP monsterdaan kaliteli.
Yok Hp almak gibi bir hataya düşülmez birde insanimizda neden Monstera karsi onyargi var anlamis degilim Kardesimde de var monster Bakip bakip üzülüyorum hp aldigima

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Peki Hangi modeli onerirsinjz
Yani rtx 4070 4060'dan kat kat daha iyi. Ben olsam ekranı boşverir hp alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok Hp almak gibi bir hataya düşülmez birde insanimizda neden Monstera karsi onyargi var anlamis degilim Kardesimde de var monster Bakip bakip üzülüyorum hp aldigima
Kardeşin kışın sobada(monsterda) kestane de pişiriyormu? Bende hp kullandım gayet güzel ekranının kötü olduğunu farketmemiştim bile ta ki bu lenovo loq alana kadar.

Revewkis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali Berk
ben panelden feragat ederek hp victus 16 rtx 4070 alırdım ekranı ips olduğu için bence idare eder.
Hoc

Kardeşin kışın sobada(monsterda) kestane de pişiriyormu? Bende hp kullandım gayet güzel ekranının kötü olduğunu farketmemiştim bile ta ki bu lenovo loq alana kadar.
Evet hocam şimdi attığınız videoya baktım 4070 daha ideal bence de

Teşekkür ederim

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Hoc

Evet hocam şimdi attığınız videoya baktım 4070 daha ideal bence de

Teşekkür ederim
Rica ederim güle güle kullanın.

Pukiina

80+ Bronze
40 k butcem var zorlayarak 42 43 max çıkabilirim bilgisayar muhendisligi okuyacağım ve oyun oynamayı seven biriyim ekran ms değeri hp victuslarda biraz fazla gibi geldi onereceginiz başka laptop var mıdır
Yaklaşık 1 sene olacak Hp Victus 4060 ryzen 5 işlemcili laptop'u sahibim Mimarlık okuyacağım için aldım. Henüz bir sorun yaşamadım sınıf arkadaşlarımın çoğu da Hp Victus var onlar da bir sorun belirtmediler. Eğer Hp de karar kıldıysan alabilirsin hocam

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Yaklaşık 1 sene olacak Hp Victus 4060 ryzen 5 işlemcili laptop'u sahibim Mimarlık okuyacağım için aldım. Henüz bir sorun yaşamadım sınıf arkadaşlarımın çoğu da Hp Victus var onlar da bir sorun belirtmediler. Eğer Hp de karar kıldıysan alabilirsin hocam
Ya zaten o kadar küçük ms değerlerini göz algılayamaz saniyenin 0.025'inden bahsediyoruz. 2 salise yani.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan

Pukiina

80+ Bronze
Ya zaten o kadar küçük ms değerlerini göz algılayamaz saniyenin 0.025'inden bahsediyoruz. 2 salise yani.
Hocam valla 1 senedir kullanıyorum bahsettikleri şeyler fark edilecek şeyler bile değil. Dış malzeme sert plastik ama zaten bu da beni bozmuyor. Arkadaşımda acer nitro serisi var. Ben okula da götürüm diye aldım. Onun laptop aşırı ağırdı benimkinde 4060 olmasına karşın, onunkinin yanında o kadar ağır bile değildi.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Top Bottom