Neler Yeni

Çözüldü✓ HP VİCTUS ALINIR MI???

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Toprak
Zaten aynı donanımlara Acer 330 w ,Lenovo ve HP 230 w koyuyor. İkiside limitli cihazlar bakır blokların azlığından dolayı ve adaptöden dolayı.acer hem daha fazla bakır blok hem sıvı metalli hemde limitsiz. Sizin arkadaşlarınızın modelleri nedir yazar mısınız?
Yani acer kullanan 8arkadaşımdan 7si daha ilk seneden diğeri 2.seneden ısınma kasma sorunu yaşadı desteğe gönderdile güç sınırlandırması felan koymuşlar herhalde ısınma sorunu bitti, aldıkları fps yarıya düştü. Victusta 4arkadaşta var 1iyle konuşmuyorum bilmiyorum ne oldu ama diğer 3ünün ısınma olarak rahat oldukları ama malzeme kalitesi ve gücün ilk aldıkları zamana göre çok düştüğünü söylediler(daha 1,5senelik pc ve bakımlarını termalini felan yapmışlar). Asus f/psini buldunmu iyi markadır. Zaten bir eline lenovo diğerine acer veya victus al neden lenovonun daha pahalı olduğunu anlaman 10saniye sürecek. Asus kullanan tanıdık yok ama asusta sorun yaşayan birini duymadım(ama onunda mantıklısını almak lazm)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada örnekler verdim. Şahsen örnek veriyorum 4080ti li acer alacağıma 4080li asus alırım, 4080li asus alacağıma 4070li lenovo alırım. Acer çoğu modeli pişman eder bütçesi olmayıp rtx4070 gücü isteyenler içindir acer.

Tuf cihazlarda çok iyi değil ayrıca. Rog serisi zaten bu fiyat bandında olmadığı için yazıyoruz.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
Asus almak isterim ama fiyatlar malum. Kiminle konuşsam farklı markayı kötüleyip farklı marka öneriyor. Victus'a eskisi kadar sıcak değilim ama lenovo mu acer mi ondan da emin değilim. 8 gb ram 512 gb ssd razı olup (daha sonra yükseltmek kaydıyla) asus mu alsam diye düşünüyorum.
8gb ram 512gb ssd yetmez oyun için. Eğer lenovo ve aceri aynı fiyata bulursan lenovo al. Ama lenovo daha pahalıysa veya acer daha üstünse aceri al gitsin.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yani acer kullanan 8arkadaşımdan 7si daha ilk seneden diğeri 2.seneden ısınma kasma sorunu yaşadı desteğe gönderdile güç sınırlandırması felan koymuşlar herhalde ısınma sorunu bitti, aldıkları fps yarıya düştü. Victusta 4arkadaşta var 1iyle konuşmuyorum bilmiyorum ne oldu ama diğer 3ünün ısınma olarak rahat oldukları ama malzeme kalitesi ve gücün ilk aldıkları zamana göre çok düştüğünü söylediler(daha 1,5senelik pc ve bakımlarını termalini felan yapmışlar). Asus f/psini buldunmu iyi markadır. Zaten bir eline lenovo diğerine acer veya victus al neden lenovonun daha pahalı olduğunu anlaman 10saniye sürecek. Asus kullanan tanıdık yok ama asusta sorun yaşayan birini duymadım(ama onunda mantıklısını almak lazm)

Burada örnekler verdim. Şahsen örnek veriyorum 4080ti li acer alacağıma 4080li asus alırım, 4080li asus alacağıma 4070li lenovo alırım. Acer çoğu modeli pişman eder bütçesi olmayıp rtx4070 gücü isteyenler içindir acer.
Çoğu kişiye acer aldırdım bana bunda ısınma sorunu var diye dönen olmadı victus ile alakalı 2 tane konu yaptım yasin caglar hocamında konusu var gidip bakabilirsin boşuna victus övme.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Toprak
Çoğu kişiye acer aldırdım bana bunda ısınma sorunu var diye dönen olmadı victus ile alakalı 2 tane konu yaptım yasin caglar hocamında konusu var gidip bakabilirsin boşuna victus övme.
Adam ovmemis hocam sakin

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Toprak
Nitro 16 ile victus 16 yan yana gelemez hayla 80 derece olmasının limit ile alakalı olduğunu anlamadılar.
Zaten hocam 2 bakır blok neyi sogutcak burda. Aynı durum loqdada geçerli ikisindede 2 bakır blok var. Ama nitro 16 hem bakır blok hemde sıvı metal sayesinde işlemci 55 w 60 w civarında geziyor oyunlarda aynı oyunlarda loq ve victus 45 w civarında

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
Yazıyı eğer gözlerinle okuduysan victusunda performans düşüşü olduğunu alınmayacağını yazmışım hatta üsttede acerle victus ayni halt anlamında bir yorum yapmışm. Boşuna victusu övme yazabilmek için acer kötüden sonrasını okumayıp olamaz acerime laf etmiş hain diye tetiklenmiş olman gerekir.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yazıyı eğer gözlerinle okuduysan victusunda performans düşüşü olduğunu alınmayacağını yazmışım hatta üsttede acerle victus ayni halt anlamında bir yorum yapmışm. Boşuna victusu övme yazabilmek için acer kötüden sonrasını okumayıp olamaz acerime laf etmiş hain diye tetiklenmiş olman gerekir.
Forumda 50 kişiye sor 40 ı fanboy değil der bana sen kimsin de bana fanboy diyorsun ? Bu foruma beyin getirenlerdenim ben foruma geldiğimde forumda excalibur alınır yazıyordu bilgine.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Toprak
Forumda 50 kişiye sor 40 ı fanboy değil der bana sen kimsin de bana fanboy diyorsun ? Bu foruma beyin getirenlerdenim ben foruma geldiğimde forumda excalibur alınır yazıyordu bilgine.
Kendinizi bir şey sanmayın. Donanımlardan iyi anlıyorsun diye anlayan tek kişi sen değilsin bunuda unutma. Arkadaş hatalı evet ama senin yazdığında acayip kibirlice.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kendinizi bir şey sanmayın. Donanımlardan iyi anlıyorsun diye anlayan tek kişi sen değilsin bunuda unutma. Arkadaş hatalı evet ama senin yazdığında acayip kibirlice.
Yalanmı hocam ? Bu konuları açmadan önce excalibur öneriyordu birbirine millet clevo kasa ne bilmiyorlardı iyiliklerimizi çabuk unutuyor forumdaki arkadaşlar sinir ediyor bu beni sinirle yazdığım için kibirli yazdım yazıyı ama bu gerçekleri değiştirmez.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Toprak
Yalanmı hocam ? Bu konuları açmadan önce excalibur öneriyordu birbirine millet clevo kasa ne bilmiyorlardı iyiliklerimizi çabuk unutuyor forumdaki arkadaşlar sinir ediyor bu beni sinirle yazdığım için kibirli yazdım yazıyı ama bu gerçekleri değiştirmez.
Hocam bu tarz şeyler için sinirlenmenize gerek yok 😊. Çok çabuk yaşlanırsiniz. Biraz daha relax.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
1. Ben sana fanboy demedim
2.kendini bir şey sanma foruma beyin getirenim falan kendini forumun pc üstadı sanıyorsun sanırım
3.profil fotoğrafından belli oluyor objektifliğin
4.ya kardeşim senin okuman yazman yok mu ben victusu mu övmüşüm üstteki yorumları okuyabilecek beynin olsa(sözde foruma beyin getirdin) benim victusu acer kadar gömdüğümü anlarsın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,619
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom