Neler Yeni

İnceleme 🔥Hp X24ih F/P Monitör🔥

Cruciatus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Abdullah Tosun
Steam
Cruciatus
Aynı monitörü kullanıyorum, memnunum. Eline sağlık.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler

GeZgiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mevlüt Yıldırım
Merhaba, bu monitörü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Monitörün incelemesini ilk aldığımda değilde şimdi yapmamın nedeni biraz deneyimleyip öyle anlatmak istemem. O zaman incelemeye geçelim 👇

~Monitörün güncel fiyatı: https://www.akakce.com/monitor/en-u...l-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1113028805.html

~Monitörü nereden ve kaç TL ye aldım?
Monitörü 1299TL ye Gaming Gen Tr sitesi üzerinden aldım. Bu aralar o site hakkında olumsuz yorumlar görüyorum ama ben çok memnun kaldım. Sipariş ettiğim günün ertesi gün monitör sorunsuz bir şekilde geldi.

~Monitörün teknik özellikleri
Monitör 23.8 inç ve 1080P. 144hz ve 1ms bir monitör. G-Sync ve FreeSync özellikleri var. Pivot özelliği var, ekranı dikey olarak da kullanabiliyorsunuz, ek olarak yükseltip alçatma seçenekleri de var. Monitörün en iyi kısımlarından bir tanesi Hdmi versiyonu 2.0 olduğu için laptopta hdmi kablosu kullanarak 144hz alabiliyorum. Yani ek olarak display portu almanıza gerek yok. Gayet ince çerçeveli olduğu için çok şık duruyor. Kısaca özellik olarak çok dolu. Daha detaylı teknik özellik isteyen arkadaşlar monitörün linkini attığım akakçe sitesinden bakabilir.

~Monitörden memnun muyum?
Evet monitörden çok memnunum, hiç ölü pixel yok ve ghosting sorunu da yok. Renkler kesinlikle çok güzel. Pivot özelliği çok işey yarıyor. İstediğim gibi yukarı aşağıda yapabiliyorum. Oyunlarda gerçekten başarılı.

~Monitörün + Yönleri

+Pivot özelliği

+Yukarı aşağı inmesi

+Renklerin doğruluğu

+144hz 1ms olması

+İnce çerçeve, şık duruş

+Ölü pixel ve ghosting sorunu olmayan sıkıntısız bir monitör olması

+Ayaklığının kaliteli olması

+Masa çok sallanmadığı sürece monitörün sallanmaması

+G-SYNC ve FreeSync özelliklerinin olması

+Hdmi versiyonun 2.0 olması

+F/p olması

~Monitörün - Yönleri

-Şuanki fiyatının 1700TL olması

-Hopörlör olmaması

~Monitör alınır mı? (SONUÇ)
Benim monitörü aldığım fiyat 1300TL, 1300TL ye zaten rakipsiz bir monitör. Monitörün şuanki fiyatı 1700TL, açıkçası alınır mı derseniz alınır derim ama rakipsiz değil. Lg UltraGear 24GN650B monitörü rakibi. Zaten özellik olarak benzerler. Eğer 1500TL ve altına düşerse kaçırmayın derim, süper monitör. Sizi çok sıkmamak için çok uzatmadım, okuduğunuz için teşekkürler:D

~Monitörün fotoğrafları aşağıda👇
Hocam LG UltraGear 24GN650B yi aldım zaten heralde distribütörü gamers arena hepsiburada trendyol da aynı satıcı satıyor ben aldığımda 1689 TL idi gayet güzel ilk gün 1 ölü pikseli vardı 6-7 saat kullanımda düzeldi aynı pivot özelliği ve ips olması gayet iyi renkleri çok güzel ve tatmin edici ve bence gayet şık ve parasının hakkını veren bir monitör. Ek olarak 1ms gtg süresine sahip olmasından dolayı ASUS VG24VQE YE TERCİH ETTİM birde pivot özelliği harika bir olay.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Hocam LG UltraGear 24GN650B yi aldım zaten heralde distribütörü gamers arena hepsiburada trendyol da aynı satıcı satıyor ben aldığımda 1689 TL idi gayet güzel ilk gün 1 ölü pikseli vardı 6-7 saat kullanımda düzeldi aynı pivot özelliği ve ips olması gayet iyi renkleri çok güzel ve tatmin edici ve bence gayet şık ve parasının hakkını veren bir monitör. Ek olarak 1ms gtg süresine sahip olmasından dolayı ASUS VG24VQE YE TERCİH ETTİM birde pivot özelliği harika bir olay.
LG monitör özellik olarak buna benzer bir monitör ama bence daha da şık bir monitör. İki aldığınız monitörde fiyatına göre iyi hayırlı olsun.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven

Corf09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Batuhan
merhaba bende bu monitörden sipariş verdim de kutu içerisinden normal hdmi kablosumu çıkıyor yoksa hdmi2.0 mı yani 144hz alabilceğimiz bir kablo geliyor mu ona göre sipariş vericem

KARA57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
aykut kara
LG 27GN650B büyük geldiği için iade ettim bu hp monitör gördüm alınır mı ne diyorsunuz ?

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom