Neler Yeni

HPV hastalığı kapmış olabilirmiyim?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
17 yaşında böyle bir halt yemeden önce düşüneceksiniz yeni nesil gençler cidden çok azgın biraz kendinize gelin yahu olabilir virüs kapmış olabilirsin bu da sana akıl parası olsun bir daha böyle saçma sapan işlere bulaşma hemen doktora git

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
hazarcoban
Merhabalar, 17 yaşındayım hayat kadını ile beraber oldum 5 6 ay önce falan, son 2 aydır genital bölgemde sivilce çıkmaya başladı daha doğrusu sivilce sanıyordum, geçer sandım fakat daha cok et beni'ne benzetiği için panikledim araştırdım ve internette HPV ye benzettim yaklaşık 5 6 tane siğil var durum ciddimi ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor (Erkeğim)
Siğil et beni dediğiniz tüm vücutta mı çıkıyor sadece genital bölgede mi ?

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
17 yaşında böyle bir halt yemeden önce düşüneceksiniz yeni nesil gençler cidden çok azgın biraz kendinize gelin yahu olabilir virüs kapmış olabilirsin bu da sana akıl parası olsun bir daha böyle saçma sapan işlere bulaşma hemen doktora git
Aslında eskiden insanlar 20 yaşlarında evleniyordı zaten

Taganc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha kağan çınar
Peki ilişki esnasında kondom kullandınmı?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Ahmet Yıldırım
Dostum yeni nesil gençler diyorsun da sen de pek eski nesil sayılmazsın. Bundan 40 sene önce insanlar o yaşlarda evleniyordu, çocukları oluyordu zaten. Aslında nesillerde değişen bir şey yok. Her zaman olduğu gibi eski nesil yeni nesli kötülüyor. Bundan uzun uzun yıllar önce mısır yazıtlarında bile yeni nesil nereye gidiyor şeklinde bir yakınma var. Nesli eleştirmen dışında doğru 17 yaşında hayat kadınıyla birlikte olmak büyük bir ahlaksızlık. (Dinsizler atlamasın hemen toplum ahlakı bakımından da kötü bir durum.)

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,477
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
ben saati 500tllik özbek üstadlara gittim şapkayıda onlar verdi aylardır bişi yok çokta güzel makarna yapıyorlardı osman pazarlamacılarında savaş hikayeleri beni benden aldı başka evrene ışınlayıp özel bi güç verdi

Hanaz

80+ Silver
Dostum yeni nesil gençler diyorsun da sen de pek eski nesil sayılmazsın. Bundan 40 sene önce insanlar o yaşlarda evleniyordu, çocukları oluyordu zaten. Aslında nesillerde değişen bir şey yok. Her zaman olduğu gibi eski nesil yeni nesli kötülüyor. Bundan uzun uzun yıllar önce mısır yazıtlarında bile yeni nesil nereye gidiyor şeklinde bir yakınma var. Nesli eleştirmen dışında doğru 17 yaşında hayat kadınıyla birlikte olmak büyük bir ahlaksızlık. (Dinsizler atlamasın hemen toplum ahlakı bakımından da kötü bir durum.)
Ahlak ülkeden ülkeye değişiyor yalnız bunun farkındamısın çoğu gelişmemiş ülke pedofililiği normal olarak görüyor

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Ahmet Yıldırım
Ahlak ülkeden ülkeye değişiyor yalnız bunun farkındamısın çoğu gelişmemiş ülke pedofililiği normal olarak görüyor
Evrensel ahlak değişmez. Pedofili tamamen iğrenç ve her toplum açısından yanlış olmalı. Gelişmemiş ülkelerin toplum ahlakı baz alınacaksa zaten bu kendini kandırmak oluyor.

Hanaz

80+ Silver
Evrensel ahlak değişmez. Pedofili tamamen iğrenç ve her toplum açısından yanlış olmalı. Gelişmemiş ülkelerin toplum ahlakı baz alınacaksa zaten bu kendini kandırmak oluyor.
Evrensel ahlakta reşit olmadan yapamassınmı diyor ? Yoksa adil ve iyi olanımı yao diyor

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Ahmet Yıldırım
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,814
İsim
Doruk
Merhabalar, 17 yaşındayım hayat kadını ile beraber oldum 5 6 ay önce falan, son 2 aydır genital bölgemde sivilce çıkmaya başladı daha doğrusu sivilce sanıyordum, geçer sandım fakat daha cok et beni'ne benzetiği için panikledim araştırdım ve internette HPV ye benzettim yaklaşık 5 6 tane siğil var durum ciddimi ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor (Erkeğim)
Kaşıntı ya da acı var mı siğillerde?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,451
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom