Neler Yeni

🔥İndirim Huawei MatePad 11.5 inch 120hz 8/128 + klavye + mouse + kalem 7999 TL

redstar28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fazlı Kerem Çoban
Mouse u yorumlu hale getirmişler paket içeriğinden çıkrtmışlar. Sepete ekleyince ilave indirim geliyordu o da yok😐

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,406
İsim
Olcay akbulut
Ipad air 5 yerine bu daha mantıklı gibi. Değil mi? 20k verip 64 gb bir cihaz ve kalem almaktansa, bunu verip klavye mouse kalem almak daha mantıklı değil mi?
ios zorunlu değilse evet bu daha mantıklı ama uygulamalar kreatif alanda baya kısıtlı

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ipad air 5 yerine bu daha mantıklı gibi. Değil mi? 20k verip 64 gb bir cihaz ve kalem almaktansa, bunu verip klavye mouse kalem almak daha mantıklı değil mi?
air 5 le karşılaştıramazsın ki :D air 5 bunu üçe beşe ona katlar

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
abartma daha yeni kullandım 120hz olsa dadindan yenmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama abartmayin yani
Yo hiç de abartmıyorum. M1 işlemci var ve aşşşırı güçlü bir işlemci. Ekranı da baya iyi. Kalemi de çook güzel. Abimde var ordan deneyimledim. Çoğu tabletten iyi.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yo hiç de abartmıyorum. M1 işlemci var ve aşşşırı güçlü bir işlemci. Ekranı da baya iyi. Kalemi de çook güzel. Abimde var ordan deneyimledim. Çoğu tabletten iyi.
Çoğu tabletten iyi nasıl bir kıyaslama cümlesi hocam fanboyluğun anlamı yok apple iyidir güzeldir optimizasyonu tokatlar ama aksesuar desteğine ve f/p oranına bakacak olursak android cihazlar kat kat mantıklı

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Çoğu tabletten iyi nasıl bir kıyaslama cümlesi hocam fanboyluğun anlamı yok apple iyidir güzeldir optimizasyonu yokatlar ama aksesuar desteğine ve f/p oranına bakacak olursak android cihazlar kat kat mantıklı
iPad Air ve iPad Pro nun Android tarafında rakibi yok şuan. iPad 10. nesil gibi cihazlarla rekabet eden Androidler var ve alınabilir de.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iPad Air ve iPad Pro nun Android tarafında rakibi yok şuan. iPad 10. nesil gibi cihazlarla rekabet eden Androidler var ve alınabilir de.
20k nerede 8k nerede hocam bunuda düşünmek lazım ürünü bütçe dostu diye paylaştım

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çoğu tabletten iyi nasıl bir kıyaslama cümlesi hocam fanboyluğun anlamı yok apple iyidir güzeldir optimizasyonu tokatlar ama aksesuar desteğine ve f/p oranına bakacak olursak android cihazlar kat kat mantıklı
Fanboyluk alakası biraz olabilir çok da yok. aksesuar desteğinde de type c şarj girişi var. yani type c olan her şey takılabilir. Ve kıyaslamayı işlemcisi iyi diye dedim ve zaten iyi.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fanboyluk alakası biraz olabilir çok da yok. aksesuar desteğinde de type c şarj girişi var. yani type c olan her şey takılabilir. Ve kıyaslamayı işlemcisi iyi diye dedim ve zaten iyi.
Bayada var hocam fiyatları yakın olsa dediğinizi anlarım apple aksesuarsız halde gariban matepadin iki katından daha pahalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak onu diyorum, ikisi hem fiyat olarak hem de güç, yapabildiği şeyler olarak birbirlerinden çok farklı iki cihaz. İkisini kıyaslamak doğru olmaz.
:peepokalp:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,766
Üyeler
155,475
Son üye
aniltek
Top Bottom