Neler Yeni

Huawei Matepad Air vs samsung tab s7fe

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
benimde bu linkteki ürünü görünce aklım karıştı. klavye dahil 11.5k olunca baya ucuz geldi yoksa android olmadıkları için huaweileri hiç düşünmüyordum bile

Genel kaliteleri yüksek oluyor. Eğer Samsung'ta IPS ekran olsaydı onu önerebilirdim ama tablet dediğimiz şey ekrandan ibaret. :D Onun kötü olmasını kabul etmemiz doğru olmaz bana kalırsa.

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Genel kaliteleri yüksek oluyor. Eğer Samsung'ta IPS ekran olsaydı onu önerebilirdim ama tablet dediğimiz şey ekrandan ibaret. :D Onun kötü olmasını kabul etmemiz doğru olmaz bana kalırsa.
bu samsungun ekranı çok mu kötü ki??

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ahmet Yıldırım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,643
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
bu samsungun ekranı çok mu kötü ki??
TFT hatırladığım kadarıyla TN panel abimin laptobunda vardı hayatımda gördüğüm en kötü ekrandır kendileri az açıyla bakınca görüntü bozuluyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada linki için söylemiştim.
O linkte de var kalem hocam hem ilanında hem yorumlarında

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Kötü olup olmadığı insandan insana değişir. Mediamarkt'tan falan git bak belki amoled ile Tft'yi ayırt edemezsin.
Yarın en iyisi gideyim bi avmye bakayım hangisi daha iyi gözüküyosa hafifse vesaire ona göre karşılaştırır karar veririm

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
bu iki tablet arasında kaldım. Kullanım amacım okul ve film dizi izlemek. Not alırken matepad air'in klavyesiyle birlikte olduğu için çok rahat ettirir lakin sanırsam android deil o yüzden pek içime sinmedi. Donanımsal olarak hangisi güçlüymüş vesaire hiç umurumda deil sadece not alıp içerik tüketiceğim için. Aynı fiyatlara olan ipad 9u da boşuna önermeyin çünkü tasarımını hiç beğenmiyorum
huawei işletim sistemi android kimliği taşımayan bi android işletim sistemi hocam altyapısı falan androidmiş hemen hemen o yüzden uygulamalar kolay çalışıyor. ben olsam huawei alırdım

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ahmet Yıldırım

Ekler

• 20230827_022128.jpg
    20230827_022128.jpg
    65 KB · Hit: 62

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ahmet Yıldırım
Güzel tablet ekran kalitesi en iyilerinden. 120hz bir ekrana sahip, işlemcisi en yeni neslin bir nesil öncesi her şeyi rahatlıkla yaptırır. Kalemi hakkında bilgim yok şarjlı olabilir. Bu kadar bütçe varsa ipad air 5. Nesil düşünebilirsin belki. Üni öğrencisiysen kalemle birlikte 19500'e geliyor. Güzel tablettir ama söylediğin işlemler için biraz gereksiz gibi. Oyun vs. oynamayacaksan render ile işin yoksa bu tabletler biraz uçuk. Ha eklemeyi unutmuşum. Samsung tabletlerin kalemlerinin ucu çok hassas. Çok sert yazı yazan biri iseniz kırılabilir. Kalemini deneyimlemenizi öneririm.

Top Bottom