Neler Yeni

Huawei MatePad 11 vs Air

Bor4

80+ Bronze
Türkçe meali?
Ya misal şey sorayım biri neden Snapdragon 888 e yönelsin? Yani bu ucuzluk işkillendirdi beni. Matepad 11.5 neden ucuz vs
Kendimden örnek vereyim matepad air aldım çünkü amacım oyun 888 işlemci oyunda apple a14 ten az daha iyi matepad air 144 hz hızlı şarjı var 1saat 20 dakikada sıfırdan yüze ekranı çok parlak kaliteli amaç oyun olmasa matepad 11.5 yeter

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kendimden örnek vereyim matepad air aldım çünkü amacım oyun 888 işlemci oyunda apple a14 ten az daha iyi matepad air 144 hz hızlı şarjı var 1saat 20 dakikada sıfırdan yüze ekranı çok parlak kaliteli amaç oyun olmasa matepad 11.5 yeter
Ama kesinlikle oyun değil. Oyun 0 yani. Sadece ofis, not alma gibi işlerde çoklu görev vs. Matepad 11.5 yeterli mi? HarmonyOS un gelecek güncellemelerini alacak mı? Takılma donma kasma vs. olur mu?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Misal bu öğrenci (resimlerle ses dosyalarıyla not alacak, ofis işleri olacak vs.) iPad (matepad 😀) 11.5 kullanıyor. Keşke Air alsaydım diyebileceği yerler ne olur?
Sanmıyorum işlemci farkı bu işleri pek etkilemez, kalan farklar da aşırı önemli değil.

Ama duruma göre keşke iPad alsaydım diyebilir. Matepad ile kullanılabilecek not uygulamaları ne kadar verimli bilmiyorum, Apple bu konuda kendini yıllardır kanıtlamış durumda.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Bor4

Bor4

80+ Bronze
Ama kesinlikle oyun değil. Oyun 0 yani. Sadece ofis, not alma gibi işlerde çoklu görev vs. Matepad 11.5 yeterli mi? HarmonyOS un gelecek güncellemelerini alacak mı? Takılma donma kasma vs. olur mu?
Basit işlerde yeterli diye düşünüyorum ama para varsa matepad air daha geleceğe dönük olur daha çok tatmin eder film izlerken müzik dinlerken ayrıca matepad air şuan ucuza satılıyor ön sipariş fiyat 11K bak derim https://www.hepsiburada.com/huawei-matepad-air-8gb-128gb-11-5-tablet-klavye-siyah-pm-HBC00004KSDCJ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmıyorum işlemci farkı bu işleri pek etkilemez, kalan farklar da aşırı önemli değil.

Ama duruma göre keşke iPad alsaydım diyebilir. Matepad ile kullanılabilecek not uygulamaları ne kadar verimli bilmiyorum, Apple bu konuda kendini yıllardır kanıtlamış durumda.
Not için ipad çok iyi ama harmony os 3.1 ile not alma deneyimi başka seviyede deniyor notlara ses dosyası video fotoğraf ekleme gibi birçok özellik gelmiş

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Not için ipad çok iyi ama harmony os 3.1 ile not alma deneyimi başka seviyede deniyor notlara ses dosyası video fotoğraf ekleme gibi birçok özellik gelmiş
@55superx
iPad'in daha iyi olduğunu kanıtladığını biliyorum. Ama Huawei'de boş durmuyor sürekli güncelleme getiriyor. Huawei daha F/P. iPad aşırı pahalı kabul edin. Yoksa ben de farkındayım iPad daha iyi mevcut zamanda. Ama Huawei sürekli güncelliyor.
Şimdi sorum şu : Huawei MatePad 11.5 (8000 TL) yeterli mi? İleride keşke Air alsaydım der mi? Takılma donma vs durumu olur mu? Çoklu görevlerde, ekranı ikiye bölmede falan bir sıkıntı çıkar mı?
Bir de HarmonyOS 3.1 galiba Matepad 11 (2021) e gelmedi. HarmonyOS'in gelecek güncellemelerini alır mı?

Alınırsa Huawei'n sitesinden alacağım. HB'de kalem mouse vermiyor.

Bor4

80+ Bronze
@55superx
iPad'in daha iyi olduğunu kanıtladığını biliyorum. Ama Huawei'de boş durmuyor sürekli güncelleme getiriyor. Huawei daha F/P. iPad aşırı pahalı kabul edin. Yoksa ben de farkındayım iPad daha iyi mevcut zamanda. Ama Huawei sürekli güncelliyor.
Şimdi sorum şu : Huawei MatePad 11.5 (8000 TL) yeterli mi? İleride keşke Air alsaydım der mi? Takılma donma vs durumu olur mu? Çoklu görevlerde, ekranı ikiye bölmede falan bir sıkıntı çıkar mı?
Bir de HarmonyOS 3.1 galiba Matepad 11 (2021) e gelmedi. HarmonyOS'in gelecek güncellemelerini alır mı?

Ben kalem mouse kullanmam diye hb den aldım ipad not almak için en ideal ve ipad 9 dahi matepad 11.5 den güçlü ipad 9 ve ipad 10 dan daha iyi tek huawei matepad air

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
@55superx

Tabi ki Huawei daha F/P ona hiçbir lafım yok, Apple ürünü ile F/P kelimesi pek yan yana gelmez zaten 😀

Güncelleme konusunda Huaweinin verdiği bir garanti yok sanırım, ama en azından bir güncelleme de olsa alır bence, o kadar da değil. Güç olarak 7 Gen 1 işlemci kesinlikle yeterli olur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben kalem mouse kullanmam diye hb den aldım ipad not almak için en ideal ve ipad 9 dahi matepad 11.5 den güçlü ipad 9 ve ipad 10 dan daha iyi tek huawei matepad air
iPad 9 un sadece 64 GB ucuz yoksa ben de düşündüm ama yetmez

Bor4

80+ Bronze
iPad 9 un sadece 64 GB ucuz yoksa ben de düşündüm ama yetmez
Matepad air parası varsa al geç yada not için 2. El air 4 al ipad lamine ekrana sahip değil ve 1. Nesil kalem destekliyor

Mert21212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Aygüç
KESİNLİKLE ALMAYIN . REZİL BİR FİRMA .YEMİN EDERİM ÇOK PİŞMANIM KEŞKE İPAD ALSAYDIM. TABLETİ ALIRR ALMAZ SORUN ÇIKTI 1.5 AYDIR YENİSİNİ BEKLİYORUM. KEŞKE İPAD ALSAYDIM . HİÇBİR KONUDA YARDIMCI OLMUYORLAR.

Top Bottom