Neler Yeni

Huawei Matepad 11 vs Matepad 11.5

fruko.gzz

80+ Bronze
ders olunca insan kalemi bırakamıyor. samsungda kalem var ama klavye yok ve daha kötü. sen ne düşünüyorsun?
Vallaha hocam zaten donanımsal özellikler olarak huawei baya iyi sende bilirsin samsungun hissiyatı a9 gibi yani pek fark hissedemedim huaweinin yazılımı bir tık sıkıntı sadece ama bu bütçede başka seçenek yok zaten

Vallaha hocam zaten donanımsal özellikler olarak huawei baya iyi sende bilirsin samsungun hissiyatı a9 gibi yani pek fark hissedemedim huaweinin yazılımı bir tık sıkıntı sadece ama bu bütçede başka seçenek yok zaten
Samsung aynı zamanda 6 gb rame sahip bu da uzun vade kullanmayı planlayan benim gözümü korkutuyor bunlar yüzünden her şeye rağmen huawei mi alsam diye arada kalıyorum

fruko.gzz

80+ Bronze
Samsung aynı zamanda 6 gb rame sahip bu da uzun vade kullanmayı planlayan benim gözümü korkutuyor bunlar yüzünden her şeye rağmen huawei mi alsam diye arada kalıyorum
Hocam genele bakarsak herkes memnun bende alacağım gibi duruyor bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten amaç not tutmak yani pek fazla işim olacağımı zannetmiyorum

Hocam genele bakarsak herkes memnun bende alacağım gibi duruyor bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten amaç not tutmak yani pek fazla işim olacağımı zannetmiyorum
not tutmak ve medya tüketmek benim amacım ama arkadaş youtube bile düzgün çalışmıyor diyor

Top Bottom