Neler Yeni

Huawei Matepad 11 vs Matepad 11.5

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet Hakan
Huawei pişmanlıktır. Gbox asla orijinal sistemin yerini tutmuyor. Uygulamalar sürekli çöküyor. App Gallery apk yükleme mantığıyla çalışan eksik dolu bir mağaza. Google Play uygulamaları sadece GBOX uygulamasına iniyor ve aşırı kararsız çalışıyorlar. Huaweiden uzak durunuz.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,161
İsim
Kara Kartal
HARMONYOS = Bir yerden bir yere giderken tek araba (yeni sürüm android) yerine farklı duraklarda çift otobüse binerek zaman ve yollarda çile çekmektir
Bu tableti youtubede öven şak şakçılar ulan insanı 1 kere kandırırsınız bundan sonra .... Huawei cihazı översiniz

1722357999157.png

YazılımKafa

80+ Silver
Daha alalı kalem bozulacak kadar kullanmadım, 90hz hiç bir şekilde sorun etmedim şu ana kadar ( telefonda 90, montorde 144 kullanıyorum ), herhangi bir kasma donma yaşamadım sadece multitasking yaptırmaya yani bir uygulamadayken başka bir uygulama açmak istediğinizde tüm uygulamaların olduğu ekranı açması 1sn sürüyor. Rahatsız eden bir şey yok

Film ve diziyi artık nerdeyse tamamen tabletten izliyorum yatarak izlemesi oldukça keyifli, hiç bir şekilde bir aorun yaşamadım ne görüntü kalitesi nede ekran bazında. Pilini genelde 3-4 günde bir şarj ediyorum. Üniversite varken 2 gunde bir takiyordum. Aman aman hızlı veya yavaş tüketmesi yok, normal bir pil ömrü var. Bozulma vs hiç bir şey olmadı. Ve şahane çalışıyor kalemi. Tek tavsiyem dizi film vs diyorsanız şahsen bana S9 Fe biraz küçük geldiği için 2k daha koyup fe+ almıştım. Onu düşünebilirsiniz belki. Üstelik fe+ 8gb ramli geliyorxu sanırım
6 gb Ramin sıkıntısını yaşadınız mı? Ayrıca bence Fe boyu çok iyi diğer türlü kolum ağrır gibi geliyor. Huawei'in avantajı kalem + klavyeydi, kalem Samsungta da var ancak klavye yok. Çakma bir tablet klavyesiyle kullandınız mı hiç?
Mesaj otomatik birleştirildi:

HARMONYOS = Bir yerden bir yere giderken tek araba (yeni sürüm android) yerine farklı duraklarda çift otobüse binerek zaman ve yollarda çile çekmektir
Bu tableti youtubede öven şak şakçılar ulan insanı 1 kere kandırırsınız bundan sonra .... Huawei cihazı översiniz

Alıntıyı görüntüle
HarmonyOS ayrı bir işletim sistemi sanıyordum

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,150
İsim
Jarvis-M
6 gb Ramin sıkıntısını yaşadınız mı? Ayrıca bence Fe boyu çok iyi diğer türlü kolum ağrır gibi geliyor. Huawei'in avantajı kalem + klavyeydi, kalem Samsungta da var ancak klavye yok. Çakma bir tablet klavyesiyle kullandınız mı hiç?

Bende Fe+ var Fe+ modelinin rami 8

herhangi bir sorun yaşamadım

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,161
İsim
Kara Kartal

HarmonyOS 3 (Android 12) - Oppo A93 5G üzerinden işlem yapıyorsunuz
HarmonyOS 4 (Android 13)

Huawei Matepad 11.5 (Oppo A93 5G İşlem yapılıyor)
Youtubedeki şak şakçılar HarmonyOS diyor

HarmonyOS 4 (Android 13)

Android güncellemesi almaması uygulama desteği gibi problemler yaratır mı? Bu şartlarda siz daha kötü özellikli S9 FE mi seçerdiniz bunu mu? 12k geçmeyecek şekilde herhangi bir tablette olabilir

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet Hakan
Android güncellemesi almaması uygulama desteği gibi problemler yaratır mı? Bu şartlarda siz daha kötü özellikli S9 FE mi seçerdiniz bunu mu? 12k geçmeyecek şekilde herhangi bir tablette olabilir
Dostum düşünme bile. Gerçekten parana yazık olur Huawei alırsan. Ben pişmanım.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
HarmonyOS 4 (Android 13)

bu tableti sevmeyen bir sizi görüyorum bende alacağım yakın bir zamanda neredeyse çoğu forumda kullanan kişiler gayette memnun

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,161
İsim
Kara Kartal

Xiaomi Pad 6 alın

Qualcomm Snapdragon 870

2880x1800 çözünürlük 144Hz 309 PPI​

8/256GB

UFS 3

Android 13​

Son düzenleme:

Xiaomi Pad 6 alın

Qualcomm Snapdragon 870

2880x1800 çözünürlük 144Hz 309 PPI​

8/256GB

UFS 3

Android 13​

özellikleri mükemmel ama kalemi yok ne yazık ki. derslerimde de kullanacağım için kalemi çok önemli

bu tableti sevmeyen bir sizi görüyorum bende alacağım yakın bir zamanda neredeyse çoğu forumda kullanan kişiler gayette memnun
ona bende şaşırdım çoğu kişi memnun çünkü ama arkadaşta altı dolu eleştiriyor

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
özellikleri mükemmel ama kalemi yok ne yazık ki. derslerimde de kullanacağım için kalemi çok önemli

ona bende şaşırdım çoğu kişi memnun çünkü ama arkadaşta altı dolu eleştiriyor
bende ders için alacaktım

Top Bottom