Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

HasanK_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Kovalı
Trendyol üzerinden android 11 olarak aldığım vooka marka projeksiyon cihazi android 9 olarak geldi ve güncelleme yok olarak gözüküyor. Sürümünü güncelleyebilir miyim yoksa iade mi etmeliyim. Bana ne gibi eksileri olur? Şimdiden teşekkürler.

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
İntermetten bu apk'yı indirip deneyebilir misin? @Shockwave

Ekler

• 1724350041624.png
    1724350041624.png
    61.3 KB · Hit: 20

tolga_A

80+
Yeni güncelleme ile artık developer mode açılmıyor. Çözebilen var mı?
Güncelleme bir ay önce geldi ama yapmadım.Belki güncellemede sorun vardır,Geri dönüşlerden düzeltilir sonra yaparım diye.Birde zaten cihaz iyi çalışıyor,Apk larıda çalıştırıyor sorun yok diye de yapmamıştım.Dün tekrar geldi.Bu sefer güncellemeyi yaptım.20 dakika sürdü.%15 de biraz bekledi.%99 da da biraz bekledi.Acele etmedim.Bitirdi.Yeniden başlatayımmı dedi.Başlat dedim.Dönen yuvarlaklar ve altında erasing yazan bir şey çıktı karşıma ki sanırım güncellemeyi yapan yazılım yeri.Bekledim.Birkaç dakika sonra cihaz kendini yeniden başlattı ve arayüz geldi.Değişmiş ve çok güzel olmuştu.Formatlandığı için wifiye yeniden bağladım.ilk seferde olduğu gibi 3.kez denediğimde bağlandı.Dağıtıcı modemede sorunsuz bağladım.Kendi güncellemelerini kendisi yaptı..Google play da bulamadığım uygulamaları kendisi indirdi yerleşik uygulama olarak güncelledi. Şuanda bütün sistem uygulamaları ve google play uygulamaları en son sürüm...Hızlı ve sorunsuz çalışıyor.Bu arada geliştirici seçeneklerini açmada sorun yaşamadım.Hakkında kısmına 7-8 kez bastığımda açıldı.Giriş yaptım ve parlaklık kontrast v.b ayarlarını yapıp bıraktım.Google playede girdim.bir şey indirmedim ama bayağı bir şey var ...Gayet stabil çalışıyor.Bir sorunla karşılaşmadım.Uygulamalarda sorunsuz...

Top Bottom