Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Sizde böyle bir durum yok mu?

Simdi inceledim bende de var. Cihaz duvara yakınken yani goruntu daha parlakken daha cok belli oluyor. Kenarlardaki beyaz yazılardan merkeze dogru. Backlight bir fark yaratmadı.
IMG_2022.jpeg

Benzeri hy320 de de var. Beyazlardan merkeze degil de dısarıya dogru.
Büyük ihtimalle mekanizmanın veya lensin iç ışık yansımaları.
IMG_2024.jpeg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dhgate hy350 siparislerinde problem cıkmıs anladıgım. Siparis verip de durumdan haberi olmayan varsa bir bakın isterseniz

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan
Benim cihaza güncelleme geldi. Başka gelen var mı?

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Son düzenleme:

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Sizde de “Tamam” seceneginin etrafında belli oluyor yansıma. Kullanılan ayarlara baglı olarak az çok bütün hy300 lerde var sanırım.

Evet bana da geldi
Alıntıyı görüntüle

Resimde çıkıyor hocam, gözle bakıldığında yok yalnız. Yani çok takılmamak lazım, neticede 1700 Tl lik bir cihaz :)

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Resimde çıkıyor hocam, gözle bakıldığında yok yalnız. Yani çok takılmamak lazım, neticede 1700 TL lik bir cihaz :)
Aynen katılıyorum fiyatına göre cok iyi gercekten.
Kullandıgınız perde reflektif yeleklerdeki malzemenin benzeri olan mı? Memnun musunuz, varsa link paylasabilir misiniz?
Ben çakıl taşı renk cok acık gri duvarda kullanıyorum, memnunum simdilik ama perde kullanmadım hiç.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Simdi inceledim bende de var. Cihaz duvara yakınken yani goruntu daha parlakken daha cok belli oluyor. Kenarlardaki beyaz yazılardan merkeze dogru. Backlight bir fark yaratmadı.
Alıntıyı görüntüle

Benzeri hy320 de de var. Beyazlardan merkeze degil de dısarıya dogru.
Büyük ihtimalle mekanizmanın veya lensin iç ışık yansımaları.
Alıntıyı görüntüle

Dhgate hy350 siparislerinde problem cıkmıs anladıgım. Siparis verip de durumdan haberi olmayan varsa bir bakın isterseniz

Bende çok fazla var bu durum ya acaba nedendir? Aliexpressten almıştım değişim süreci çok fazla sürer gibi bence onun için hiç uğraşmasam mı acaba

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Aynen katılıyorum fiyatına göre cok iyi gercekten.
Kullandıgınız perde reflektif yeleklerdeki malzemenin benzeri olan mı? Memnun musunuz, varsa link paylasabilir misiniz?
Ben çakıl taşı renk cok acık gri duvarda kullanıyorum, memnunum simdilik ama perde kullanmadım hiç.
Aynen öyle bir malzeme, ilk önce memnun değildim, sonradan ters taktığımı farkettim, şu an çok memnunum hocam. Ben alttaki linkten aldım, o da yurtdışı ama 1 haftada geldi.

Bende çok fazla var bu durum ya acaba nedendir? Aliexpressten almıştım değişim süreci çok fazla sürer gibi bence onun için hiç uğraşmasam mı acaba
Elin tornavida tutuyorsa içini sök, ön, arka lens ve LCD ekranı gözlük bezi ile temizle, baya düzelir.

Son düzenleme:

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Aynen öyle bir malzeme, ilk önce memnun değildim, sonradan ters taktığımı farkettim, şu an çok memnunum hocam. Ben alttaki linkten aldım, o da yurtdışı ama 1 haftada geldi.

Elin tornavida tutuyorsa içini sök, ön, arka lens ve LCD ekranı gözlük bezi ile temizle, baya düzelir.
Yaparım inşallah ama düzelmez gibime geliyor. Çok fazla beyaz yazılar bulaşıyor maalesef

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro

Aliexpress degisim kabul edecegini sanmıyorum. Kısmı para iadesi yapabilirler belki, refund basvurusu yapın siparislerden.
Kullandıgınız görüntü ayarları nedir ve ne kadar uzaktan yansıtıyorsunuz? Işık fazla geliyor olabilir.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Aliexpress degisim kabul edecegini sanmıyorum. Kısmı para iadesi yapabilirler belki, refund basvurusu yapın siparislerden.
Kullandıgınız görüntü ayarları nedir ve ne kadar uzaktan yansıtıyorsunuz? Işık fazla geliyor olabilir.
Kısmi para iadesi nedir? Paranın bir kısmını iade mi ediyorlar? Yani 1 metreden de yansıttığım olduğu 3 metreden de oldu. Allah nasip ederse gece fotoğraf atarım sizde sizdeki cihaza göre karşılaştırırsınız olur mu?

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Kısmi para iadesi nedir? Paranın bir kısmını iade mi ediyorlar? Yani 1 metreden de yansıttığım olduğu 3 metreden de oldu. Allah nasip ederse gece fotoğraf atarım sizde sizdeki cihaza göre karşılaştırırsınız olur mu?
Resim yerine video çekersen daha anlaşılır oluyor hocam. Çekmeden önce telefonun lensini de sil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,229
Üyeler
146,665
Son üye
SuluMelon
Top Bottom