Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

tolga_A

80+
bu benim cihaz.Hafif ışıkta ve karanlıkta.Karanlık tam değil ara ışık var ...Duvar beyaz üzerine siyah çizgiler olan duvar kağıdı.Bir şey yapmadım.Custom a aldığımda böyle.Kendinden ayarlı...3m yaklaşık 75-80 inç civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer hoşunuza giderse bir deneyiniz.Film disneyden kendi uygulaması...Cihaz bir yere bağlı değil...

Ekler

• 1708877641290.jpg
    1708877641290.jpg
    2.7 MB · Hit: 105
  • 1708877641329.jpg
    1708877641329.jpg
    2.4 MB · Hit: 104
  • 1708877641302.jpg
    1708877641302.jpg
    2.3 MB · Hit: 106
Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan
bu benim cihaz.Hafif ışıkta ve karanlıkta.Karanlık tam değil ara ışık var ...Duvar beyaz üzerine siyah çizgiler olan duvar kağıdı.Bir şey yapmadım.Custom a aldığımda böyle.Kendinden ayarlı...3m yaklaşık 75-80 inç civarı

Eğer hoşunuza giderse bir deneyiniz.Film disneyden kendi uygulaması...Cihaz bir yere bağlı değil...
Görüntü benden net. Benim duvar dezavantajım var. Hem geniş bir duvar yok odada hem de renk koyu biraz. O yüzden renkler özellikle gece vs olunca filmlerde çok karanlık oluyor. Parlaklığı acinca da aydinlikta çok parliyor. Beyaz perde almayı düşünüyorum.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Arkadaşlar tekrar konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın bir türlü usb görmüyor cihaz siz nasıl hallettiniz? Admin modunu açıp usb ayarlarını da aktif ettim ama olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan TERLEMEZ
Merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum.

Ürünü 1800 tl ye Amazon’dan aldım. Kargo gümrük vs geçtik. Ama açtığımda cihaz smart projektör yazısında kaldı ve açılmadı. Satıcı ile görüştüm.Satıcı yazılım gönderdi.Ama bu seferde Amazon gelen yazılımı engelledi.Sonrasında ben youtubede resetleme buldum uyguladım.Ama bu defa da ekranın tam ortasında büyüyen bir siyah nokta çıktı.Fotoğrafları aşağıda var.Isıdan diye tahmin ettiğim için satıcıya tekrar yazdım. Satıcı da üzgün olduğunu üründe donanım arızası olduğunu ve bana ya ücret iadesi yada ürünün komple yenisinin gönderilmesini teklif etti.Bende yeni ürün gelmesini kabul ettim. Ürün şimdi yola çıkmış geliyor. (Özellikle ürünün sıkı paketlenmesini ve android sürümünün yüklü olmasının kontrol edilmesini bildirdim)
Elimdekini ne yapacağımı sordum.Bende kalmasını söyledi.Bende daldım tornavida ile.Sorun tahmin ettiğim gibi ısı kaynaklı. Cihazın içindeki fan çalışmıyor. Bu fanı nereden bulabiliriz ? En son muadil bir fan bulup koyacağım sanırım.

Ekler

• IMG_6030.jpeg
    3.2 MB · Hit: 35
  • IMG_6031.jpeg
    IMG_6031.jpeg
    1.2 MB · Hit: 74
  • IMG_6095.jpeg
    IMG_6095.jpeg
    1.4 MB · Hit: 71
  • IMG_6096.jpeg
    IMG_6096.jpeg
    1.4 MB · Hit: 65
  • IMG_6100.jpeg
    IMG_6100.jpeg
    1.3 MB · Hit: 58
  • IMG_6099.jpeg
    IMG_6099.jpeg
    1.3 MB · Hit: 58
  • IMG_6097.jpeg
    IMG_6097.jpeg
    1.2 MB · Hit: 62

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan

Ürünü 1800 TL ye Amazon’dan aldım. Kargo gümrük vs geçtik. Ama açtığımda cihaz smart projektör yazısında kaldı ve açılmadı. Satıcı ile görüştüm.Satıcı yazılım gönderdi.Ama bu seferde Amazon gelen yazılımı engelledi.Sonrasında ben youtubede resetleme buldum uyguladım.Ama bu defa da ekranın tam ortasında büyüyen bir siyah nokta çıktı.Fotoğrafları aşağıda var.Isıdan diye tahmin ettiğim için satıcıya tekrar yazdım. Satıcı da üzgün olduğunu üründe donanım arızası olduğunu ve bana ya ücret iadesi yada ürünün komple yenisinin gönderilmesini teklif etti.Bende yeni ürün gelmesini kabul ettim. Ürün şimdi yola çıkmış geliyor. (Özellikle ürünün sıkı paketlenmesini ve android sürümünün yüklü olmasının kontrol edilmesini bildirdim)
Elimdekini ne yapacağımı sordum.Bende kalmasını söyledi.Bende daldım tornavida ile.Sorun tahmin ettiğim gibi ısı kaynaklı. Cihazın içindeki fan çalışmıyor. Bu fanı nereden bulabiliriz ? En son muadil bir fan bulup koyacağım sanırım.
bence bu fan modeli her neyse bilmiiyorum kalitelisini al derim sansın varken. en kotu tecrube edıp yenısını sokup ona takarsın.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Aliexpress degisim kabul edecegini sanmıyorum. Kısmı para iadesi yapabilirler belki, refund basvurusu yapın siparislerden.
Kullandıgınız görüntü ayarları nedir ve ne kadar uzaktan yansıtıyorsunuz? Işık fazla geliyor olabilir.
Resim yerine video çekersen daha anlaşılır oluyor hocam. Çekmeden önce telefonun lensini de sil.

Resimler bu şekilde hocam biraz daha fazla beyaz gölge var fotoğrafa ama yine de baya var. Sizde de bu derecede var mı?

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_8b6c8a34.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_8b6c8a34.jpg
    129.9 KB · Hit: 56
  • WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_9ea840b7.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_9ea840b7.jpg
    162.3 KB · Hit: 55
  • WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_947515b1.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.45_947515b1.jpg
    72.8 KB · Hit: 57
  • WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.46_84b5a702.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.46_84b5a702.jpg
    73.4 KB · Hit: 52
  • WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.46_a63ca256.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-25 saat 23.52.46_a63ca256.jpg
    84.9 KB · Hit: 53

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro

Ürünü 1800 TL ye Amazon’dan aldım. Kargo gümrük vs geçtik. Ama açtığımda cihaz smart projektör yazısında kaldı ve açılmadı. Satıcı ile görüştüm.Satıcı yazılım gönderdi.Ama bu seferde Amazon gelen yazılımı engelledi.Sonrasında ben youtubede resetleme buldum uyguladım.Ama bu defa da ekranın tam ortasında büyüyen bir siyah nokta çıktı.Fotoğrafları aşağıda var.Isıdan diye tahmin ettiğim için satıcıya tekrar yazdım. Satıcı da üzgün olduğunu üründe donanım arızası olduğunu ve bana ya ücret iadesi yada ürünün komple yenisinin gönderilmesini teklif etti.Bende yeni ürün gelmesini kabul ettim. Ürün şimdi yola çıkmış geliyor. (Özellikle ürünün sıkı paketlenmesini ve android sürümünün yüklü olmasının kontrol edilmesini bildirdim)
Selamlar. Fotoğraflardaki leke cihaz soğuyunca tamamen geciyor mu? Öyleyse fazla ısındığında bile kalıcı hasar oluşmaması çok iyi.
Bu fanlar blower fan olarak geçiyor. 5volt 0.15 amper, ölçüleri de 50x50x20mm sanırım, aliexpress de bulunabilir bence

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Kısmi para iadesi nedir? Paranın bir kısmını iade mi ediyorlar? Yani 1 metreden de yansıttığım olduğu 3 metreden de oldu. Allah nasip ederse gece fotoğraf atarım sizde sizdeki cihaza göre karşılaştırırsınız olur mu?
Cihazda kusur varsa ve ikna olurlarsa ücretin tamamını ya da bir kısmını iade edebiliyorlar. kullandıgınız görüntü ayarlarını da paylasırsanız aynı ayarlarla test edebilirim.
Arkadaşlar tekrar konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın bir türlü usb görmüyor cihaz siz nasıl hallettiniz? Admin modunu açıp usb ayarlarını da aktif ettim ama olmadı

Bende admin modda usb ayarları kapalı ve çalışıyor. Küçük flashdisk takıyorsunuz değil mi? Büyük harddiskler daha fazla enerji gerektirdiği için çalışmayabilir.

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen

Resimler bu şekilde hocam biraz daha fazla beyaz gölge var fotoğrafa ama yine de baya var. Sizde de bu derecede var mı?
Bende böyle bir durum yok hocam, cihaz duvara tam önden mi bakıyor? netliği lensin önündeki siyah kadrandan ayarladınız mı? şayet olmuyorsa içi açılıp temizlenebilir, en son çare lenste fabrikasyon bir problem de olabilir.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Cihazda kusur varsa ve ikna olurlarsa ücretin tamamını ya da bir kısmını iade edebiliyorlar. kullandıgınız görüntü ayarlarını da paylasırsanız aynı ayarlarla test edebilirim.

Bende admin modda usb ayarları kapalı ve çalışıyor. Küçük flashdisk takıyorsunuz değil mi? Büyük harddiskler daha fazla enerji gerektirdiği için çalışmayabilir.
Hocam cihazın hiçbir ayarıyla oynamadım. Aliexpresse ürünün değişimini veya kısmi para iadesi istediğimi söyledim onlarda üğrünü gönder paranı al şeklinde tam iade başlatmış maalesef

Bende böyle bir durum yok hocam, cihaz duvara tam önden mi bakıyor? netliği lensin önündeki siyah kadrandan ayarladınız mı? şayet olmuyorsa içi açılıp temizlenebilir, en son çare lenste fabrikasyon bir problem de olabilir.
Evet tam karşıdan bakıyor hocam. Netliği ayarlıyorum fark etmiyor. Temizlemeyi de denerim inşallah son olarak

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Hocam cihazın hiçbir ayarıyla oynamadım. Aliexpresse ürünün değişimini veya kısmi para iadesi istediğimi söyledim onlarda üğrünü gönder paranı al şeklinde tam iade başlatmış maalesef

Evet tam karşıdan bakıyor hocam. Netliği ayarlıyorum fark etmiyor. Temizlemeyi de denerim inşallah son olarak
Hocam alttaki videoyu baştan sonra izleyin vaktiniz olunca, temizlik ve söküp geri toplama olayını adım adım anlatıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan TERLEMEZ
Selamlar. Fotoğraflardaki leke cihaz soğuyunca tamamen geciyor mu? Öyleyse fazla ısındığında bile kalıcı hasar oluşmaması çok iyi.
Bu fanlar blower fan olarak geçiyor. 5volt 0.15 amper, ölçüleri de 50x50x20mm sanırım, aliexpress de bulunabilir bence
Evet leke geçiyor.

Ben fanı söküp dışarıda voltaj vererek denedim çalıştı fan.Sanırım fana şok gibi bişey verdim ve düzeldi.
Cihazı geri topladım.Çalıştı ve çalışmasında sorun yok. Lekelenme gitti.(çünkü artık fan çalışıyor)

Şimdi başka sorunum var.

Cihaz WiFi ve Bluetooth açmıyor.Sanki o modül arızalıymış gibi.

Ben bu cihaz açılmıyor diye YouTube deki hard reset yazılımını atıp açtım.
Acaba driver vs desteklemediğinden açmıyor olabilir mi ?

Cihazı ayarlardan fabrika ayarına dönderdim
Gelişmiş ayarlardan kablosuz bağlantı açtım yine açık görüyor ama WiFi bulmuyor. Bluetooth cihaz görmüyor.
Hotspot açtım. Cihazı telefondan göremedim.
Wireless modülünü tanımıyor gibi ya driver yüklenmeli ya da modül arızalı diyorum.

Peki başka yazılımı var mı bu cihazın yükleyelim.Denemek için.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Hocam alttaki videoyu baştan sonra izleyin vaktiniz olunca, temizlik ve söküp geri toplama olayını adım adım anlatıyor.

Çok teşekkür ederim hocam. Aliexpress iade kararı vermiş ama iade etmeyeceğim temizlemeyi de deneyeceğim inşallah

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,229
Üyeler
146,665
Son üye
SuluMelon
Top Bottom