Neler Yeni

HyperOs geçmek mantıklı mı?

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Enes
Redmi Note 12 e HyperOs güncellemesi geldi geçmek mantıklı mı? Bazı forumlarda hızlı şarj yiyor diyenler var

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Redmi Note 12 e HyperOs güncellemesi geldi geçmek mantıklı mı? Bazı forumlarda hızlı şarj yiyor diyenler var
Kanka MIUI kopyası işletim sistemi hiç bir artısı yok. Ben olsam geçmezdim daha yeni olduğu için sorunları çıkacak maalesef

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
ben öyle bir şey duymadım xiaomide hiç kullanmadım fakst bildiğiniz gibi miui de donmalar oluyordu arada genel şikayet buydu hyperosda daha böyle bir şikayet alınmadı hızlı şarj konusuna bir şey diyemeyeceğim eğer öyleysede mantıken birazcık telefon bataryasına ve kullandığı enerjiye bağlı olması lazım telefon normaldede şarjı az dayanıyorsa geçme istiyorsan ama hızlı şarj olup yavaş bitiyorsa geçebilirsin çok problem çıkartmaz görünüm olarak nerdeyse birebir aynı fakat hyperOs daha hızlı ve sanırım bir kaç fazladan özellik daha var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka MIUI kopyası işletim sistemi hiç bir artısı yok. Ben olsam geçmezdim daha yeni olduğu için sorunları çıkacak maalesef
ama seninde dediğin doğru daha yeni çıktığı için problemler olabilir ben X6 Pro alıcam direk HyperOS ile geliyor sevinsemmi üzülsemmi bilemedçm

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk
her zaman güncel olan iyidir.

Top Bottom