Neler Yeni

HYPERX CLOUD 2 DİP SES SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Söylemez
Arkadaşlar herkese merhabalar. Bundan 1 ay önce amazon tr den hyperx cloud 2 aldım. Ancak aldığım günden itibaren bir dip ses sorunu var ve rahatsız edici olmaya başladı. İki tane bilgisayarım var biri laptopum asus fx 503vd diğeri ise masaüstü bilgisayarım Donanım Arşivi sistem 2 asus prime b450mk anakartım var. İki bilgisayarımda da denedim kulaklığı usb ses kartı ile beraber kullanmak istediğim zaman bariz bir dip ses problemi var. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Daha önceden Arctis 5 kullandım yaklaşık 1 ay ve dip ses sorunu hiç yaşamadım ancak bir arızası oldu iade etmek zorunda kaldım. Sonrasında ise Hyperx Cloud 2 aldım. Laptopuma normal jak girişi olarak taktığımda kulaklığı stereo bir şekilde sağlıklı ve dip ses olmadan kullanıyorum. Ancak usb ile bağladığım andan itibaren dip ses başlıyor. Masaüstü bilgisayarımda hem jakla hem de usb ile bağlasam da farketmiyor. İkisinde de dip ses sorunu yaşıyorum. Kulaklığın yazılımsal bir problemi olabilir mi? Düzeltme şansım varsa önerilerinize açığım arkadaşlar. Hyperx Cloud 2 kullanan birçok arkadaşımız vardır. Böyle bir sorun yaşayan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. Not: Hyperx sitesindeki firmware güncellemesini yaptım. Yine de sonuç aynı.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Cloud2 de bu sorunu bazı kullanıcılar yaşıyor bazılarını ise yaşamıyor amazondan aldıysan değişim iste sendeki arızalı olabilir.
(dip ses olması lazım ama senin bunu rahatsız edecek derecede duymaman lazım)

Tavsiyem iade şansını deneyip daha güncel bir kulaklığa geçmen

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Fabrikasyon hatası büyük ihtimalle servisle iletisime geç. Bazı ses kartlarında sorun olabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,659
Üyeler
153,420
Son üye
rowia
Top Bottom