Neler Yeni

Hyperx cloud 2 wireless 3009 TL al at kenara

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
3kya aldıgım kulaklıgı nası kenara atarım o benı atsın

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Metehan
Pedleri deri olmasa alınabilirdi ama uzun süre kullanımda terleme yapar

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
knk bu kadar abartılcak bışey yok olması gereken fıyat cloud 3 wıreless zzaten 4.5k

CptSpork

80+ Bronze
Arkadaşlar wireless kulaklık almayı düşünüyorum. 2019'dan beridir Cloud 2 kullanıyorum sizce wirelessine geçmek mantıklı mı? Dezavantajları nedir bu kulaklığın? Yada bu bütçede önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

RavenoLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet ALİGÜL
Arkadaşlar wireless kulaklık almayı düşünüyorum. 2019'dan beridir Cloud 2 kullanıyorum sizce wirelessine geçmek mantıklı mı? Dezavantajları nedir bu kulaklığın? Yada bu bütçede önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?
Hocam bence bunu alma. Bende alacaktım ama çoğu yorumda dip ses sorunu olduğunu okudum. Dip ses sıkıntı olmaz diyorsan alabilirsin.

Erimtan

80+ Bronze
Cloud 3 kablolu almak daha mantıklı bence ya 2499 TL'ye.

Erimtan

80+ Bronze
Kablosuz klavye mouse falan o kadar değil de kulaklığın olayı çok başka bence. Ben olsam bunu alırdım.
Ben kablolu taraftarıyım valla kablosuz kulaklıklar mikrofon kalitesini düşürüyor bence.

CptSpork

80+ Bronze
Hocam bence bunu alma. Bende alacaktım ama çoğu yorumda dip ses sorunu olduğunu okudum. Dip ses sıkıntı olmaz diyorsan alabilirsin.
Hocam 3k civarında başka alternatif 3000-3500 arasında başka alternatif varmı ki, hadi 500 daha çıkalım 4k'ya ne alınabilir kablosuz olarak? HB'de 3500 e düşmüştü bi ay önce felan şuanda 3k bence dip fiyat bu kulaklık için.
Kablosuz klavye mouse falan o kadar değil de kulaklığın olayı çok başka bence. Ben olsam bunu alırdım.
Ben kablolu taraftarıyım valla kablosuz kulaklıklar mikrofon kalitesini düşürüyor bence.
Kablolu kulaklık gram rahat değil gerçekten kablosuz kulaklığın özgürlüğü bi başka. Yemek yerken bile kulaklığın kablosuyla cebelleşiyorum aşırı kısıtlıyor beni çok rahatsız ediyor. Çoğu zaman hoparlör olarak kullanıyorum elimdeki Cloud 2'yi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,591
Üyeler
156,354
Son üye
glowpace
Top Bottom