Neler Yeni

HyperX Cloud 2 yazılım

Pyrex1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Alp Eren
Birkaç gün önce HyperX Cloud 2 aldım sitesinden indirip en güncel driverı kurdum fakat mikrofon kalitesi çok kötü. Eski driver dosyası elinde olan varsa atabilir mi?
(Kingston değil HP lisanslı olan modeli kullanıyorum).(şu anki driverım 4103 bu sürümden eski olan her sürümü atabilirsiniz.)

Can...

80+ Platinum
Birkaç gün önce HyperX Cloud 2 aldım sitesinden indirip en güncel driverı kurdum fakat mikrofon kalitesi çok kötü. Eski driver dosyası elinde olan varsa atabilir mi?
(Kingston değil HP lisanslı olan modeli kullanıyorum).(şu anki driverım 4103 bu sürümden eski olan her sürümü atabilirsiniz.)
Cloud 2 de yazılım yok tak kullan şeklinde

CptSpork

80+ Bronze
kingston - hp lisanslı olmak üzere iki farklı model mi mevcut?

Berke123

80+ Bronze
bildiğim kadarıyla 1 tane hyperx yazılımı var o da ngenuity ama cloud 2nin kablolu modelini desteklemiyor

Can...

80+ Platinum
Firmware yazılımı var o yazılım olmadan mikrofon çalışmıyor
Gram alakası yok ama sen bilirsin kullanıyorum o kulaklığı 1.5 senedir 3 4 bilgisayarda kullandım hiçbir şey kurmana gerek yok senin kulaklıkta aorun var bence

Pyrex1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Alp Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gram alakası yok ama sen bilirsin kullanıyorum o kulaklığı 1.5 senedir 3 4 bilgisayarda kullandım hiçbir şey kurmana gerek yok senin kulaklıkta aorun var bence
Tamam dostum peki seninki Kingston modeli mi HP modeli mi onu da yazar mısın gram alakası yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

kingston - hp lisanslı olmak üzere iki farklı model mi mevcut?
Evet eskiler kingstona sahip ve kingstonla Hp nin yazılımlar farklı Kingston çok daha iyi Bende Hp mevcut

Can...

80+ Platinum
Tamam dostum peki seninki Kingston modeli mi HP modeli mi onu da yazar mısın gram alakası yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet eskiler kingstona sahip ve kingstonla Hp nin yazılımlar farklı Kingston çok daha iyi Bende Hp mevcut
HyperX cloud 2 dediğin ztn Kingston un bir modeli ve Kingston evet için rahatlayacaksa

Kamerhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Faik
Instagram
ahmfayhan
Discord
kamerhaN#0980

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Barış Okçu
Dostum yazılımdan değil geçen bahsetmiştim hp sürümünde kaliteyi aşırı düşürdüler diye o yüzden

Top Bottom