Neler Yeni

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Hasan
Merhaba kulaklık elime ulaştı valorant ve müzik ile test ettim sesleri çok kısık geldi yani oyuna giriyorum windows ve oyun sesleri fulldü ama duyulmuyordu peace diye program kurdum biraz düzeldi ama kulaklıkta bir sorun olabilirmi yoksa normalmi dts de kurulu mikrofon olarakta arkadaşlarım 50 TL lık kulaklığın mikrofonuna daha iyi dedi sesin telefon kulaklığı gibi geliyor diyorlar
O sende olan bir sorun knk bende hicbir sıkıntı yok yani sana gelen kulaklikta sıkıntı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde elime bugün ulaştı. Eski kulaklığım TUF H7 di fark çok fazla. Bana sesler falan gayet yeterli ve yüksek geldi ses düzeyi 60 70 te kullanıyorum. Dipses sorunu var ses tamamen kapalıyken çok geliyor. Onun dışında pek hissetmiyorum. Amazon iade alır da değişim yapıyor mu bilmiyorum rahatsız olursam değişim talebinde bulunacam. İlk 1 saatlik izlenimler iyi sizinkinde sorun olabilir. Mic testi yapamadım arkadaşları bekliyorum :D
Dostum bu bazi sorunlar bazılarında var bazılarında yok heralde çünkü bende dipses sorunu yok ama dipses var diyeni de cok gördüm

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O sende olan bir sorun knk bende hicbir sıkıntı yok yani sana gelen kulaklikta sıkıntı olabilir

Dostum bu bazi sorunlar bazılarında var bazılarında yok heralde çünkü bende dipses sorunu yok ama dipses var diyeni de cok gördüm
Dipses bende de var. Sadece ses kapalıyken duyuluyor. Ses kapalıyken de kulaklığı kullanmadığım için dert etmiyorum açıkçası :D

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
20 saat şarj süresi mükemmelmiş corsair void elite wireless max 5 saat gidiyor zar zor

krammer

80+ Bronze
Dipses bende de var. Sadece ses kapalıyken duyuluyor. Ses kapalıyken de kulaklığı kullanmadığım için dert etmiyorum açıkçası :D
Hocam bir şey soracam DTS ya da Uzamsal Ses kullanıyor musunuz Windows Sonic?

krammer

80+ Bronze
İlk aldığımda DTSyi denemiştim. Bir daha kullanmadım. Stok sese alışınca başka modları kullanamıyorum açıkçası.
Tamamdır hocam teşekkürler bana da stok hali daha iyi gibi geldi.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamamdır hocam teşekkürler bana da stok hali daha iyi gibi geldi.
DTS gibi modları belki oyunlarda kullanabilirsin. Hangisi daha iyi gelirse. Oyun dışında günlük kullanımda gerek yok zaten stok ideal. Rica ederim.

wemind

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İsmail
merhaba kulaklık hakkında bi sorum vardı kullanan arkadaşlar cevaplayabilir misiniz? bende bu kulaklıktan var 2 haftadır kullanıyorum da şarjı çabuk bitiyor gibi mesela kullanmadıgınız zaman nasıl kapatıyorsun usb yi çıkarıyor musunuz yoksa direkt düğmeden mi kapatıyorsunuz ? şarjı tam dolduğunu nasıl anlarım ben takıyorum yeşil ışık sabit kalıyo bi süre sonra ama şarjı çabuk bitiyor gibi

merhaba kulaklık hakkında bi sorum vardı kullanan arkadaşlar cevaplayabilir misiniz? bende bu kulaklıktan var 2 haftadır kullanıyorum da şarjı çabuk bitiyor gibi mesela kullanmadıgınız zaman nasıl kapatıyorsun usb yi çıkarıyor musunuz yoksa direkt düğmeden mi kapatıyorsunuz ? şarjı tam dolduğunu nasıl anlarım ben takıyorum yeşil ışık sabit kalıyo bi süre sonra ama şarjı çabuk bitiyor gibi
@bythmn @Reaper @firsatgamingx

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can

Pc'yi kapatırken kulaklığın düğmesine 3-4 sn basılı tutuyorum, hafif bir ses geliyor "dıt" diye. Kapanıyor yani o an. Açarken de basılı tutup açıyorum, yeşil ışıkla birlikte açıyor. 1 saat kablolu (şarjda) kullanıyorum, 4-5 saat falan o şarjı bana yetiyor.

Kesin bir sonuç için, kulaklığı kullanmadan full şarj et. Yaklaşık 6-7 saat. Sonra da kullanmaya başla ama kronometre falan tut. Bakalım kaç saat gidecek ona bak. Orta ses düzeyinde 13-15 saatten az giderse garanti için mail at sonra da garantiye gönderebilirsin.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Kullanmadığın zaman düğmeden kapatman gerekiyor. USB sökersen sadece bağlantıyı koparmış olursun. Yapmasan da bir süre sonra otomatik kapanıyor zaten. Şarjdayken yeşil ışık full sabit yanıyorsa şarj doldu demektir.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmışlar. Ben de basılı tutarak açıp kapatıyorum kulaklığı. Sarj süresi uzun biraz, saatlerce kullanıyorum bi problem yaşamadım. Hatta 3 mt kablo aldım usb2. 0 evi ortaladım donglela. Tüm evde kulaklıkla geziyorum :D

1 duvarda problem olmuyor ama araya 2 duvar girerse kesiliyor

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Hasan

sarj süresi 20 saat sanırsam da dostum ben kendimi garantiye almak için her zaman oynadıktan sonra falan şarja takıyorum ondan dolayı sıkıntı olmuyor sana da öyle yapmanı öneririm ve bu arada eğer telefonun şarj aleti usb c ise kulaklıgını da telefonun şarj aleti ile şarj edebilirsin.

semih3124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
semih dönmez
merhaba dostum yakın zamanda wireless kulaklık almayı düşünüyorum cloud 2 wireless ve core wireless arasında kaldım fiyat farkı değer mi sence cloud 2 neredeyse core un 2 katı fiyata sahip hatta 2 katı fiyatı var bu fiyat farkı sizce değer mi

Top Bottom