Neler Yeni

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de bu gece sipariş verdim öncelikle inceleme için teşekkürler çünkü hiçbir yerde bilgi yok neredeyse. Bluetooth ile bağlanma olmaması kötü olmuş nadir de olsa telefondan kullanabilmek güzel olabilirdi neden öyle yapmışlar ki acaba. Cızırtı/dip ses olayı da can sıkabilir herkesin kulaklığında yok sanırım bu dip ses mevzusu. Anker R100 modelinde de bazılarında dip ses varken benim aldığımda sıfır dip ses vardı umarım bana gelecek olanda da olmaz olursa iade ihtimalim yüksek.
Rica ederim. Evet bluetooth olayı olsaydı keşke ben telefonda da kullanan biriyim bunu kullanmamak kötü oluyor. Umarım sorunsuz bir şekilde ulaşır elinize.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Cloud 2 pedleri bu kulaklığa uyuyor arkadaşlar deri kulaklık biraz terletme yapabiliyor orjinal kumaş cloud 2 pedleri 250 300 tl civarına satılıyor dolap uygulamasından 80 tl ye buldum aldım hatta adamda 2 tane varmış 160 tl ye 2 çift aldım almak isteyen varsa bu şekilde bakabilir.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cloud 2 pedleri bu kulaklığa uyuyor arkadaşlar deri kulaklık biraz terletme yapabiliyor orjinal cloud 2 pedleri 250 300 TL civarına satılıyor dolap uygulamasından 80 TL ye buldum aldım hatta adamda 2 tane varmış 160 TL ye 2 çift aldım almak isteyen varsa bu şekilde bakabilir.
Çok teşekkürler.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kayrahan Demir
Cloud 2 pedleri bu kulaklığa uyuyor arkadaşlar deri kulaklık biraz terletme yapabiliyor orjinal kumaş cloud 2 pedleri 250 300 TL civarına satılıyor dolap uygulamasından 80 TL ye buldum aldım hatta adamda 2 tane varmış 160 TL ye 2 çift aldım almak isteyen varsa bu şekilde bakabilir.
Hocam ben bulamadım dolapta. Galiba kullanamıyorum dolabı. Bana özelden link atma şansın var mı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Hocam ben bulamadım dolapta. Galiba kullanamıyorum dolabı. Bana özelden link atma şansın var mı?
Genelde tek satmıyorlar cloud 2 satan kişilere tek tek sorabilirsin ben öyle sorup buldum.

matteach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen ONAR
Dostlar kulaklık geldi açıkcası baya beğendim. Uygulamaya girdim dts yi aktif etmek için girmem yeterli mi? Ve uygulamayı kapatınca dts de kapanıyor mu?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostlar kulaklık geldi açıkcası baya beğendim. Uygulamaya girdim dts yi aktif etmek için girmem yeterli mi? Ve uygulamayı kapatınca dts de kapanıyor mu?
Girmen yeterli. Kapatınca kapanıyor mu bilmiyorum o kadar kullanmadım programı. Sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp uzamsal sesten kontrol edebilirsin kapanıp kapanmadığını. Orada gözükmesi lazım. Ben yine bakınca yazayım 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kayrahan Demir
ben bu vidyodan bakarak yaptım. Uygulama kapaninca dts kapanmiyor diye biliyorum.

matteach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen ONAR
Sağolun dostlar. Sizce dts i müzik dinlerken açmalı mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde sadece spacious ve balanced ayarları var sizce hangisi ne için?

Son düzenleme:

Eren Bora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Bora
Beyler bende aldım kulaklığı fakat dongle ım çalışmıyor galiba çok denedim fakat ışığı yanmıyor maalesef bir şey yapmam gerekiyor mu acaba? Söyle bir hata görünüyor bide bilen var mı ?

1662847840959.png

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Beyler bende aldım kulaklığı fakat dongle ım çalışmıyor galiba çok denedim fakat ışığı yanmıyor maalesef bir şey yapmam gerekiyor mu acaba? Söyle bir hata görünüyor bide bilen var mı ?

Alıntıyı görüntüle
Ben bu hatanın aynısını çook önceden fareyi taktığımda almıştım. Hatırladığım tek şey sorun farede değil sürücü kaynaklı bir sorundu. Aldığın hatayı biraz Google'da araştırarak çözüm var mı bakabilir misin belki bir yolu vardır. Uzun zaman sonra ilk defa görüyorum bu hatayı. Dongleda da olabilir belki bilemiyorum biraz araştırman gerek.

Top Bottom