Neler Yeni

HyperX Cloud Stinger Core kulaklık alınır mı?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck

Logithx

80+ Bronze
Önermem razer kraken te alabilirsin ama bütçeni biraz yükseltmen lazım yada ince hesabın gaming gecesinde çoğu kez indirmde oluyor ordan daha uyguna alabilirsin..

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önermem razer kraken te alabilirsin ama bütçeni biraz yükseltmen lazım yada ince hesabın gaming gecesinde çoğu kez indirmde oluyor ordan daha uyguna alabilirsin..
Bi sıkıntısı mı var neden önermiyorsun hocam?

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Bence biraz bekle.
Bu kur bi aşağı yukarı sabitlensin fiyatlar da düşme başlar yavaş yavaş.
Drop plus düşünebilirsin

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence biraz bekle.
Bu kur bi aşağı yukarı sabitlensin fiyatlar da düşme başlar yavaş yavaş.
Drop plus düşünebilirsin
Kulaklığım yok ve ihtiyacım var aslında biraz o yüzden acele ediyorum. Drop plus daha mı iyi?

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
cloud2 al geç

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Kulaklığım yok ve ihtiyacım var aslında biraz o yüzden acele ediyorum. Drop plus daha mı iyi?
çok daha iyi şu an 600-700 TL bandına kadar veyahut birazdaha fazlasına kadar drop plus en iyisi denebilir.

İstersen karne indirimini bekle o zaman bak ama ben yılbaşı gününden sonra doların artacağını düşünüyorum ama düşede bilir beklemek yada beklememek sana bakıyor orası sende

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
çok daha iyi şu an 600-700 TL bandına kadar veyahut birazdaha fazlasına kadar drop plus en iyisi denebilir.

İstersen karne indirimini bekle o zaman bak ama ben yılbaşı gününden sonra doların artacağını düşünüyorum ama düşede bilir beklemek yada beklememek sana bakıyor orası sende
Kur olayı çok karışık düşse bile fiyatlar en az 1 2 ay sonra değişir ellerindeki çıkartmak için ve kualklığım yok almam gerekiyor. Drop plus daha yakın geldi şuan.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Kur olayı çok karışık düşse bile fiyatlar en az 1 2 ay sonra değişir ellerindeki çıkartmak için ve kualklığım yok almam gerekiyor. Drop plus daha yakın geldi şuan.
o zaman youtube dan bak zaten onlar daha detaylı anlatmışlardır o zaman kendin daha net bir karar verirsin yardımcı olabildiyesem ne mutlu bana

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
o zaman youtube dan bak zaten onlar daha detaylı anlatmışlardır o zaman kendin daha net bir karar verirsin yardımcı olabildiyesem ne mutlu bana
Çok sağol hocam sen olsan bu fiyat aralığında ne alırdın?

Top Bottom